Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi csajok, mit gondoltok ha valakinek van pocakja az visszataszító (kb 5-8kg sulyfeleslegrol beszelek)?

Igazság szerint szeretek enni, mellette rendszeresen edzek, de van egy kis pocakom, érdemes leadnom? :D

Köszi a válaszokat :))


2014. aug. 11. 03:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem is. Sosem voltak vékony pasijaim. Majdnem mindegyiknek volt kis cuki hasija :D pedig mindegyik gyúrt majdnem napi szinten.

Nekem is van, bár azt nem nevezném kis pocaknak, jó nagy :D:D:D:D

18/L

2014. aug. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szőrös a hasad akkor nem baj.A szőrös has és a pici pocak olyan rossz párosítás.
2014. aug. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1-es huh koszi, mindjárt elő is kapom a chipset :DD
2014. aug. 11. 03:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad a bőrödben akkor nincs baj. Kisugárzás nagyon sokat dob az emberen, ha nem bízol magadban, mások is észreveszik.:) De tényleg nem gáz.

#1es voltam

2014. aug. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kosziii, amúgy egoban nincs hiány, attól nem kell félni ;))
2014. aug. 11. 03:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Eleinte nem, de főztömtől eddig mindkét pasim hízott egy kicsit, és így már lett. :) Exem kb. 10 kg-t hízott 2,5 év alatt (igaz, előtte eléggé sovány). Mostani párom fél év után 4-5 kg. De pici pocakja lett. ^^ Engem nem zavar, ígyis imádom. ♥
2014. aug. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!