Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az anális szextől el tudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szextől el tudnak élvezni a nők is? Vagy ez csak egy legenda?

Figyelt kérdés
Most arról beszélek, hogy pusztán anális szex van, nincs közben csikló izgatás meg semmi.
2014. aug. 11. 07:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
természetesen nem !
2014. aug. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Nem
2014. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem hallottam még ilyet, de kizártnak nem tartanám, manapság már annyi minden lehetséges. Ami biztos, hogy bár egy elég intzenzív érzés, én eddig még sose élveztem el pusztán "csak" az anális szextől :)
2014. aug. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, nem is akármilyet. Azt a bizonyos G-pontot arròl az oldalról is meg lehet talàlni.
2014. aug. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Hú, de seggbedugnék most egy jó seggű csajt.
2014. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
A G-pontot nem lehet erről az oldalról megtalálni, mert az a hüvely másik felén van, de amúgy igen, el lehet élvezni az izgalomtól így is, bár csiklóizgatással könnyebb.
2014. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
az én kedvesemnek sikerült már, de megelőzte több csiklós, puncis orgazmus,
2014. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%

Csak legenda. Eleve primitív az a nő, aki ezt hagyja. De ha még el is játssza, hogy ő is élvezte, az még szánalmasabb. Persze mindenkinek magánügye.


A G-pontnak nevezett pedig egyébként is a hüvely elülső oldalán van. Már ha van. Mert szakemberek szerint maga a hüvely izgatása sem okoz mennyei élvezetet, kizárólag a csikló... És ha mégis sikerül mégis csiklósimi nélkül a mennyekbe jutni, az azért van, mert a csikló befelé is folytatódik elég hosszan, a hüvely irányába. És a hüvely felől játszva vele úgy, hogy kívülről hozzá sem érnek se kézzel, se szerszámmal, se sehogy, úgy is nagyon lehet élvezni... De hiába hiszi a nép azt, hogy ez a hüvely orgazmusa, nem, csak a csiklóé, ami épp a hüvely felől van megközelítve egy bizonyos ponton, amit szeretnek G-pontnak hívni. Hát ettől bizony a végbél igen távol van... Tehát max. olyan nő lehet, aki szereti ha rendellenes helyen tömködik, de hogy orgazmusa attól nem lesz, az is biztos.

2014. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Az van, hogy a barátnőmnek popsiszex közben kb 95%ban van orgazmusa
2014. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló, a g pont igenis létezik...És ameddig egy csikló orgazmus egy néhány másodpercig tartó gyönyör, addig egy g pont orgazmus, hosszabb és intenzívebb gyönyört jelent, mint amit valaha is éreztem...:) Egyébként én azt hallottam lány ismerősömtől, hogy úgy volt anál szextől orgazmusa, hogy közben a hüvelyében gésa golyók voltak, épp jóhelyen...szóval lehet trükközni...:) Amúgy köszi az értelmes válaszokat...:)
2014. aug. 11. 10:41
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!