Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt 30-as felnött ember?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt 30-as felnött ember? Szeretném ha egy kicsit írna erröl!

Figyelt kérdés

véleményekre lenne szükségem ,20-on éves koromba elég nyitottan éltem az élet szexuális oldalát ,voltam csajok és pasikal is..jo volt ,még mindig itt motoszkál bennem a vágy mindék nem felé,jolenne megkomolyodjak,házasság ilyenek ...

kinek hogy sikerül? t? F32.



2014. aug. 11. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
ouu há tesokám nem veszem ki a kezedből a munkát..hejj romale hajrá, hajrá, hajrá te.más is ember nem csak te..hajrá, hajrá hajrá te más is ember nem csak te álomá nánánán. gijábáráv ádálé but romenge álomá nenenenenen áj lélélé nánáná éj lélélélé nánánán...
2014. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szandra -piros szinü ruha ... véletlenül épp ez a zene megy , megijedttem hogy minek írod ezt a romáléét Te is... :)
2014. aug. 11. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
erre csak annyi hogy egességedre.a családra meg szükség van az éledbe, Az élet egy játék, melyet egy hatalmas szabálykönyvből igazgatnak – de meg kell találni a módját annak, hogyan lehet megszegni a szabályokat, és mégis tovább játszani. Minden játék unalmas, ha a szabályokat betartva játsszák
2014. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!