Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel mérjem meg hogy milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel mérjem meg hogy milyen hosszú a hüvelyem? Fiúk nektek mekkora jön be?

Figyelt kérdés
gondoltam hogy vonalzóval de aztán eszembe jutott hogy az nem jó mert meg is vághat de mással mivel tudnám még? Fiúk nektek milyen hosszú hüvely tetszik?

2014. aug. 12. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindegy, csak legyen befogadó
2014. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fogsz egy uborkát vagy 20 centi feletti vibrátort, magadba dugod amíg még nem okoz fájdalmat, kiveszed, leméred.

Nekünk nem számít a vagina mélysége, úgysem látjuk.

2014. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bedugsz egy vékony műanyag szárítókötelet, kihúzod, és ameddig nedves, odáig leméred. De lehet lézerrel vagy mélységmérővel is.;D


[link]


Legyen minimum 20cm, hogy beférjen a gigantikus falloszom:DDD

2014. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten......ez nem lehet komoly :)

Én nő vagyok bakker, de soha nem jutott eszembe lemérni milyen hosszú a hüvelyem, elárulnád nekem "tudatlannak" ez mire jó?

Utána feladsz egy hirdetést a megfelelő hosszúságú farok keresésére?

Röhely.....

2014. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Prosti akarsz lenni? Mi a faxnak kell méregetni? Hogy jut is jut is balfaxság az eszedbe?


Inkább tedd magad hasznossá, dolgozz valamit.

2014. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak hogy tudjam mekkora fér majd belém a fiúk is mindig méregetik gondoltam én is megmérem
2014. aug. 12. 13:18
 7/11 anonim válasza:

Nem lehetsz több 12-nél már ne is haragudj...

Miért nincsen neked eszed? Nem érzed, hogy megalázó? Szégyen...

2014. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minek mérni! Nekem mindegy a hossza, nem a hüvelyhossz teszi jóvá a szexet hanem a nő. HA jól tudsz kefélni, kit érdekel a hüvelyed?
2014. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Na jó, én nem kezdek el oltani...

Kérdeztél, adok egy tippet!

Veszel egy hosszabb gyertyát. Azon tudsz alakítani, hogy a vége minél formásabb legyen, a lényeg, hogy ne tudjon sérülést okozni. Elkezded betoldni, és amikor úgy érzed, hogy addig megy, tovább nem, akkor a körmöddel megjelölöd. Ha kivetted, leméred a jelölésig. Kész!


Azt megírod majd, hogy mi lett az eredmény? Kíváncsi lettem :)

2014. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább az uborka. Húzz rá gumit és úgy.
2014. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!