Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan elegitsem ki oralisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elegitsem ki oralisan a pasim hogy élvezze?

Figyelt kérdés

Akárhányszor oralisan kielégiteném a párom, sose megy el. Azt mondja jól csinálom, és mondtam is neki hogy nyugodtan szóljon ha valami nem tetszik neki, vagy hogy mit élvezne igazán.

Nem vagyok valami jártas a témában, van még mit gyakorolnom, de nagyon zavar, hogy mindig eljut egy pontig ahol már lassan elmenne de valahogy mégse jön ez össze...

Mit csinaljak?

Tapasztalat, tanács kellene



2014. aug. 12. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gáz. Nem mindenki megy el csupán a cumizástól...évekig én sem mentem el. Most bezzeg 10-15 perc intenzív szopástól megtöltöm barátnőm száját. Esetleg ajánld fel neki, hogy végezhet a szádban, hátha ez megteszi a hatást...de ha nem jön be, akkor ez van nem probléma, fejezd be neki kézzel. Én is van ,hogy jobban kívánom az orált és 5 perc után élvezni tudnék...van hogy a dugást kívánom, olyankor hosszabb szopás kell a csúcshoz. Idővel majd úgyis kitapasztalod, hogy mi a jó neki és hogy élvezi a legjobban.
2014. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4%

"Hogyan elegitsem ki oralisan a pasim hogy élvezze?"


A száddal! kérem a zöld pacsit mert hasznos vótam !!!

2014. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-köszi a választ. Kézzel sajnos nem.tud elmenni...

2-ez valahogy egyértelmű volt...

2014. aug. 12. 14:21




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!