Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szokták a lányok a strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokták a lányok a strandon ilyennel húzni a fiúkat?


2014. aug. 12. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csajom kivert a strandon a vízben...az jobb volt ;)
2014. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Jaja, múltkor se tudtam beugrani a medencébe, mert nem volt szabad hely attól, hogy minden csaj a seggét rázta végig a szélén.
2014. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez max a páwa gyerekeknek jön be.
2014. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jól van, azért picikét komolyabb válaszokat, ha lehetne. Szóval nem a válasz egyértelműen a kérdésre, köszönöm! :D
2014. aug. 12. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
azoknak a páva lányok kellenek csak...tessék egy kis páva petting/előjáték
2014. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
komolyabb válaszokat? te retek :D hát ez alapból egy komolytalan f4szság a kérdéseddel együtt :D am ilyet senki nem csinál a strandon, de ha nem csak kockulnál hanem kimozdulnál néha te is rájönnél erre :D nooooooooooooob
2014. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok retek. Moderáld magad, kérlek, vagy a moderátorok teszik meg.

Miért nem lehet ilyet megkérdezni? Én nem láttam még ilyet strandon, ezért gondoltam, megkérdezem.

De nem kockulok egész nap, délelőtt is volt tennivalóm, és nemsokára is lesz, csak hogy tudd. félelmetesek az előítéleteid!

2014. aug. 12. 14:11
 8/8 A kérdező kommentje:

6. Répa, retek, mogyoró. Te csak a retket írtad. Műveletlen vagy.

Így belegondolva tényleg béna lett a kérdésem. Hirtelen nem így értettem, hanem hogy baráti körrel lemennek a strandra, és esetleg ott ilyen is előfordul, de nem a nagy nyilvánosság előtt nyilván. Vagy egy lány a barátja előtt csinálja ezt esetleg.

Mindegy, sok buta kérdés van ezen az oldalon, az enyém is belefér.

2014. aug. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!