Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anál szex, hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szex, hogyan lehet élvezetes?

Figyelt kérdés
vakakinek tapasztalatok, hallottam olyat is hogy a csajnak előtte ki kell mosni ott belül, ezt mégis hogyan?
2014. aug. 12. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy
2014. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megmondom a kulcsszót: beöntés (angolul: enema)
2014. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én meg olyat hallottam, hogy anál közbe telibefosta a csávót a csaj (nem volt hasmenéses meg semmi ilyen, csak ingerelte vagy nem tudom), szerintem az anál egy undorító dolog
2014. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
legyél kellően határozott,ne hagyd magad lebeszélni róla,a csaj kifogásait kezeld le és akkor élvezetes lesz neked.
2014. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két buza között.
2014. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk épp tegnap volt az első! Nem volt be öntés! Nekem a párom oda figyel az etkezesre és nem is volt belőle probléma! Csupán annyi a titka hogy teljesen el kell hogy lazuljon és nem szabad egyáltalán kapkodni! Kellő keppen fel kell izgatni! Mi használtunk síkosítót! Hagytam hogy ő diktálja a tempót, nem siettettem, ő szépen lassan rá tolta magát és óvatosan emeltük a tempót! Azt kell hogy mondjam nagyon kellemes volt a számomra és én úgy vettem észre hogy neki sem volt közömbös érzés hiszen én szinte semmit nem csináltam, hagytam hogy ő irányítsa a dolgokat! Bár egyszer úgy érezte az ő be vallása szerint hogy meg állunk,de valamiért mégis csak kívánta és folytattuk!
2014. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
B*zis.
2014. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!