Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan gyozzem meg, h legelosz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyozzem meg, h legeloszor kutyapozban csinaljuk?

Figyelt kérdés

Meg nem fekudtunk le egymassal, de mar szo volt rola...

A legelso behatolast hatulrol ( kutyapozban) szeretnem, de felek, hogy o nem igy szeretne legeloszor... Lehet, hogy meg sosem csinalta igy, vagy nem tartja "rendes lanyhoz meltonak"...

Nagyon ram van kattanva es szerintem egy jo indokkal belemenne a dologba.. mi legyen az, amivel meggyozhetnem?


2014. aug. 12. 23:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A kérdésedből nem derül ki, hogy te a lány vagy a fiú vagy-e, és hogy a lánynak élete első szeretkezése lesz-e, vagy csak ebben a kapcsolatban az első.


Mert egyik sem lényegtelen, és ha tanácsokat vársz, akkor nem ártana ezeket tudni.

2014. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A fiu vagyok, es mar nem vagyunk szuzek...
2014. aug. 13. 12:28
 13/16 anonim ***** válasza:

"de felek, hogy o nem igy szeretne legeloszor... "


Ezek szerint őt még nem is kérdezted meg erről?


Mondjuk nem csodálkoznék rajta, ha első alkalommal nem erre vágyna még akkor sem, ha történetesen ez a kedvenc póza, hanem valami olyanra, ahol van szemkontaktus, és ami több intimitást biztosít.


Meg szabad kérdezni, hogy neked miért ilyen fontos, hogy legelső alkalommal ebben a pózban szeretkezzetek?

2014. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mert modell-alkata van a csajnak, tenyleg nagyon durvan szexi, es igy eloszor meg en sem csinaltam, nagyon melyre akarok menni...
2014. aug. 13. 13:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor majd eldönti, hogy ő is akarja-e.
2014. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy először milyen pózban fekszik le veled? utána majd úgyis csináljátok úgy.. de szerintem nem a legjobb póz legelsőnek, mert a lányoknál fontos először a szemkontaktus, az hogy csókold meg közben stbstb.. hogy érezze, hogy nem csak arra kell neked,szereted,törődsz vele stbstb.. gondolkozz már.
2014. nov. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!