Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan magyar szexpartnerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan magyar szexpartnerkereső oldal, ami ingyenes?

Figyelt kérdés
Tehát most nem a rosszlanyok.hu-ra gondolok, mert ha jól tudom ott is pénzbe kerül, hogy szexelhess.

2014. aug. 13. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ott még jó hogy pénzbe kerül öregem, hiszen az egy k#rva kereső oldal
2014. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát jó, csak vannak ott férfiak is, ők meg minek kérnének pénzt ha szexről van szó.
2014. aug. 13. 00:28
 3/8 anonim ***** válasza:
ismered azt a szót, hogy gigolo, édesem?
2014. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Selyemfiú? Nagyon elterjedt a cig*nyok körében. :D
2014. aug. 13. 00:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Még mindig várok választ a kérdésemre. Jó lenne már elveszteni, csak sajna a csajozás nem nagyon menne 174cm-es, 63kg-os, 18 éves fiúként.
2014. aug. 13. 00:38
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
oh, magasvékony drágám, hát eljöttél.
2014. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

háát, konkrét szexpartnerkereső, talán a szexneked.hu, bár én csak felregisztráltam lányként, kíváncsiságból, kép meg minden nélkül, és folyamatosan jönnek a levelek férfiaktól, akik szexkapcsolatot v. alkalmit akarnának. ilyenre gondolsz?

lehet, hogy van olyan idősebb nő, aki hajlandó lenne elvenni a szüzességed, mert a fiatalabb fiúkra bukik. de azt azért nem hiszem, hogy normális, csinos, fiatal lányok ingyen szexelnének idegenekkel. :D

fent vagyok társkeresők közül a love.hu-n, ott van olyan, hogy bejelölheted, hogy szexre keresel valakit. nálam hiába van kint, hogy komoly kapcsolat céljából vagyok fent, mégis betalálnak ezzel minden nap, és általában ha ingyen nem megy, akkor felajánlják, hogy fizetnének is..


próbáld meg valamelyiket, sokat nem veszthetsz igazából, szerintem.

bár, lehet egyszerűbb lenne egy ilyen "rossz lánnyal".. :D mondjuk, nem tudom, mennyi a tarifájuk. :D


25L

2014. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak, de ha ott sikert érsz el, akkora való életben is. De a való életben legalább nem kell a kamusok között szelektálnod.
2014. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!