Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom aggódni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Masztinál elég korán elmegyek..ez szex közben máshogy lesz?

Recskázásnál el tudom húzni kb 20percig,de félek,hogy szex közben ez nem menne..Van annak köze egymáshoz,hogy mennyi idő alatt megyek el,vagy két külön dolog?

Egy aggódó tini srác!



2014. aug. 13. 00:25
 1/4 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Kettő full más. Először 2 percig fogod bírni. Hajrá!
2014. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vaaargh de irritáló, amikor a hímek masztinak hívják a saját önkielégítésüket. az a lányok szava erre bakker
2014. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de a kétperces első szex mellett hallottam már olyat is, hogy a srác annyira hozzászokott a saját kezéhez, vagy annyira feszült volt, hogy utána csajjal először nem is tudott elmenni.


de szerintem ne parázd túl, ha megértő a barátnőd, akkor nem lesz gond, még abból se, ha túl gyorsan elmész.


23L

2014. aug. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleinte természetes, hogy hamar elmész. Ha túl vagy az "Úristenszexeltemacsajommal" sokkon már tudod irányítani. Ha érzed, hogy közel a cél, megállsz pár másodpercre vagy kiveszed. A lassítást nem javaslom, úgy simán elmehetsz. Ezt sokszor megteheted. A végén így nagyobbat is élvezel.
2014. aug. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!