Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy férfi nővé operáltatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nővé operáltatja magát akkor a sexuális dolgok ugyan olyan érzések lesznek mintha tényleg nő lenne?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 01:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nop az idegpalyakat nem tudjak reprodukalni meg megfeleloen manapsag
2014. aug. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak akkor ha popószex van
2014. aug. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Itt egy szóvicc:


Transzfesz Tita :D


Hahaha de jó vicc

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Tudom hogy nem vicces. De azèrt kapok egy zöldpacsit? :D

2014. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
csakmostazeccer
2014. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor felvilágosítok mindenkit hogy egyik legjobb barátnőmet átoperálták (fiúból nővé) a makkból lett a csikló és az idegek ugyanúgy megtalálhatók benne tehát igen élvezi a szexet és van orgazmusa (meg valahogy az idegeket berakták megfelelően)
2014. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csak nem a szecsődi volt a barinőd? :D
2014. aug. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
barát barátnő mert én is lány vagyok és nem a szecsődi karcsi :D és megmutatta a punciját is olyan mint egy igazi semmi különbséget nem láttam közte na meg ő is teljesen szép lány lett :)
2014. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Istenem. Elhiszem, hogy nem tehetnek róla azok, akik férfitestbe születtek lányként, hogy olyanok lettek, de könyörgök. Ha én egy ilyen lánnyal közösülnék utána kihánynám a belem is.
2014. aug. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó úgy se tudnál róla ha nem mondaná el :DD (na persze ő se szokta ha csak egyéjszakás..) :)
2014. aug. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lesznek olyanok. A férfi szervei maradnak meg, csak átszabva, nem lesz igazi hüvelye, sem csiklója.
2014. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!