Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van ez velem szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem szerintetek, miért nem érzem valósnak ezeket a csodás élményeket?

Figyelt kérdés
Eddig csak kétszer szexeltem, mindkét szex egy alkalmi egyéjszakás volt úgymond, de mindkétszer két gyönyörű lánnyal, úgy, hogy azt tudni kell, én ronda srác vagyok, nincs semmi vonzó a külsőmben. Olyan csodás volt, amikor szexeltem a lányokkal, mintha a mennyben lettem volna, azt szerettem volna, ha sosem lesz vége. Amint vége lett még frissen élt az élmény, de pár nap és már valahogy alig emlékeztem rá, mintha meg sem történt volna vagy csak álmodtam az egészet olyan érzésem van mindkét szexxel kapcsolatban és nem értem az okát ennek. Pedig biztos valós volt, mert van több tárgyi bizonyítékom is, ami igazolja, h nem csak álom volt.

2014. aug. 13. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Alkohol befolyása alatt voltál?
2014. aug. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Kövér vagy? Mert ha igen akkor szerintem agyadra ment a lángos.
2014. aug. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyílván nem ilyen dologról van szó, akkor nem kérdezném... Józan, normális életvitel, lányok is józanok voltak. Csak olyan hihetetlen, hogy én csúnya fiúként tényleg szexeltem már szép lányokkal, pedig mindenki azt mondta, hogy nekem sose lesz nőm, meg ronda vagyok és egy lány se áll majd szóba velem. Ehhez képest egész csoda, hogy voltak lányok, ráaádásul szépek is, akik velem már smároltak és hajlandóak voltak szexelni is.
2014. aug. 13. 01:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Viszont gondolom később nem találkozgattál egyik lánnyal sem, nem lett semmi komoly a kapcsolatotokból. Szép emlék, jó volt, de nem annyira fontos, és nincs benne belőle semmi a jelenedben. Megtörtént, ennyi.

Vagy...

Nem hiszed el hogy veled ez történt. Nem is érted hogyan jöttél össze ezekkel a lányokkal, egyszerűen hihetetlen számodra. Mint egy szép álom.

2014. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ady jól mondta:

Húszesztendős legény vackán álmodik a nyomor...

2014. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szépségnek semmi köze nincs ahhoz, hogy valaki vonzó-e vagy sem. Akár nő, akár férfi az illető.
2014. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!