Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal 2 honapja lefekud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2 honapja lefekudtunk. Mindig hasznaltunk gumit de ugy hogy en szoltam ra mindig a baratomra hogy kene. Es tegnap mondta hogy utal gumival szexelni. Mert hamar elélvez (? )

Figyelt kérdés
Igaz hogy gumival hamar el lehet elvezni? Ezek után is mindig mondjam neki hogy használjuk? Mert nem akarok még tablettat szedni. Bocsanat ekezetekert ! Elore is koszonom!!
2014. aug. 13. 03:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elég furcsa dolog. Én gumiban egy kicsit kevesebbet érzek. Persze, erzek után ia nyugodtan szólj neki, valahogy védekezni kell és ez a legjobb megoldás a helyzetetekben.
2014. aug. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg furcsa mert gumival nekem is nehezebb elmenni..jóval..
2014. aug. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En is ezt hallottam.. es ezert nem ertem
2014. aug. 13. 03:57
 4/7 I am God ***** válasza:
100%
Hát ez egy elég sovány érvre sikerült töle...Mondd meg neki, hogy hajnalban a gyerek sírására ébredni roszabb mint gumival szexelni
2014. aug. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatom az az hogy gumival kellemetlen, de mivel nem akarunk gyereket így muszáj be vállalni! Nálunk a tabletta nem megoldható egészségügyi okokból! Helyi fogamzásgátló szerekben nem bízunk, a gyűrű pedig libidó csökkenést okoz! Tehát a gumi sz@r de legalább biztonságos! Ha nem tetszik akkor recskázzon!
2014. aug. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a rész igaz h utálja a gumit de h attól hamar elélvez csak bekamuzta hátha jobban belemész:D
2014. aug. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl. semmi bajom a gumival, se hamarabb, se később nem megyek el tőle, egyfajta szexuális segédeszközként tekintek rá - valahol az is.
2014. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!