Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak mennyire jönne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak mennyire jönne be nektek egy Domina lány? Vagy ha a barátnőtök bevallaná hogy őt ez vonza?

Figyelt kérdés

én nagyon szeretem a kikötözést..uralkodni a pasin megalázni akár szóban is vagy pl hogy nyalja a magassarkúm meg ilyenek elfenekelni vagy pl ráülnék az arcára befognám az orrát és nyalnia kéne parancsra és csak akkor vehet levegőt ha én megengedem neki..sajnos eddig még csak egyszer volt alkalmam ilyet kipróbálni meg nem is tudom hol lehetne nagyon sub sráccal ismerkedni mert azért élőben az ilyet nehéz szóba hozni :)

Ez mennyire lenne riasztó?


2014. aug. 13. 03:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tell me about it....
2014. aug. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nyaljon a görcs téged
2014. aug. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hmmm ennyire nem érdekelne senkit? :(
2014. aug. 13. 03:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne ha téged alázhatnálak, mit szólsz?:)
2014. aug. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha utána szex-el jutalmaznál, akkor egyszer szívesen kipróbálnám kíváncsiságból. :D
2014. aug. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát ez ilyen Domina játék engem nem alázhatna senki...az felejtős nem tudom mennyire ismeritek az ilyet

igen van persze szex is benne :) pl kikötözlek egy széxhez én irányítok meglovagollak megmondom mikor mehetsz el kis pofozkodás stb..meg ami belefér :)

2014. aug. 13. 03:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod, írj!
2014. aug. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, 30 f ha nem vagyok túl öreg neked
2014. aug. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az orrbefogás nem,de a többi beleférne talán.
2014. aug. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!