Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk/Lányok! Ti belemennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Ti belemennétek egy édes hármasba egy párral? Vagy magatok mellé beengednétek egy harmadikat?

Figyelt kérdés
Először is akik a kérdést jelenteni akarják, ez nem szexuális felajánlás/hirdetés, hanem egy nem reprezentatív felmérés...nem GYK-n fogom felszedni akivel megosztom a hálómat és a barátnőmet! Szóval barátnőmmel már egy ideje téma, hogy bevennénk egy harmadikat, mind az FFN és a NNF felállás játszik. És szóba jött, hogy pasit mennyivel könnyebb találni mint lányt/nőt. Szóval 26-40 éves hölgyek és fiúk/férfiak! Ki az aki szívesen beszállna harmadiknak egy pár mellé. Nemet és kort természetesen kérek a kommentekhez. Illetve kíváncsiságból érdekel, hogy párok, ti bevennétek egy 3. személyt? Ha igen, milyen nemű/korú harmadikat engednétek magatok közé?

2014. aug. 13. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele ilyenbe, mégpedig az érzelmek miatt. Szerintem pasit könnyebb találni.
2014. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34f 32 n lányt bevennénk
2014. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én beszallnek pusztán a lány kenyeztetesére 27/f
2014. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is benne lennék, mi több én is bevennék harmadikat. Párom még erősen agyal ezen.

Huszas éveimben volt ilyen mindkét felállásban és nagyon bejött, de ez már régen volt.

(36F)

2014. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Srác vagyok. Nem szállnék meg harmadiknak FFN felállásban, mert zavar hogy érintkeznem kellene esetleg másik férfival, maga a fizikai kontaktus gondolatától egy másik férfival valszeg merevedésem sem lenne! Magunk közé sem engednénk be harmadiknak férfit, részemről az előbb leírtak miatt, a barátnőm részéről pedig mert ő nem szeretné hogy másik férfi kényeztesse.

NNF felállás viszont már szóba jött. A barátnőmet érdekelné hogy milyen lánnyal, én pedig ugye hülye lennék ha nem élnék a lehetőséggel :D. Mivel 20-as éveik közepén járunk ezért szerintem 20-30 évig jöhetne nő. De ez az egész eddig csak beszédtéma volt köztünk, valószínű nem is lesz megvalósítva.

2014. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én voltam már hármasban (NNF), a srácnak mindig volt 2-3 lány, akivel csak szex volt. Ilyen voltam én is és a másik lány is, egyikünk sem táplált komoly érzelmeket a másik iránt, csak jó volt a szex, szerintem ezért is működött. Most már komoly kapcsolatom van, számomra már nem fér bele egy harmadik. Ha valakit nagyon szeretek, akkor nem osztozom rajta, szerencsére a kedvesem is így gondolja. Jelen helyzetben biztos pánikolnék, ha valaki másra is vágyna rajtam kívül. (29N)
2014. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pár mellé nem szállnék be, mivel a nők nem vonzanak (bár soha ne mond hogy soha), de 2 férfivel szívesen bevállalnám a dolgot míg nincs kapcsolatom.

Valahogy 2 ismeretlen ismerőssel jobban el tudom képzelni a dolgot, és valószínűleg élvezni is mint ha lenne egy állandó párom, lehet attól félnék, hogy neki rosszul esne hogy mit csinálok a másik férfivel, de lehet csak most gondolom így. 2 "idegennel" ez a veszély nem áll fenn :)

2014. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk bevenni harmadiknak lányokat időnként, jó kis fűszer ez egy kapcsolatban...:) És nehogy azt hidd, hogy nehéz találni...:P Mi amikor eldöntöttük, hogy kipróbáljuk, másnapra már megvolt a csaj...:) Szóval sokkal könnyebb találni mint hinnéd..:) L/26
2014. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én benne lennék

23F

2014. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NNF tagja voltam már. Szerintem nem nagy cucc, többre becsülöm a párommal az érzelmekkel túlfűtött pásztorórát, mint a hármas felállást. A FFN-t 5-ös remekül leírta, az rám is igaz.
2014. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!