Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tetszenek ennyire a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek ennyire a nagyon dundi lányok? Uralkodjak ezen a vágyamon, vagy normális?

Figyelt kérdés

Nem a kicsit teltekről van szó, én az ilyesmi alakot még tökéletesnek látom:

[link]

A vékony-átlagos lányok pedig sokkal kevésbé hoznak izgalomba.

Tudom, hogy ez nem egészséges alak, ezért egy kapcsolatban úgyis bíztatnom kéne a hölgyet, hogy fogyjon le...

Van értelme akkor a dundikra vágyakozni, vagy vegyek erőt magamon, és próbáljam átformálni az ízlésem?

21/F


2014. aug. 13. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
21 vagy úgyhogy kinőni nem fogod, hanem próbált elfelejteni szerintem.
2014. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*próbáld
2014. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond. Ne uralkodj! A vágyakat kiélni kell nem uralkodni rajta...persze amíg azok nem sértik valaki alapvető emberi jogait. Én is imádom a husis csajokat, bár nekem az már sok ami a képen van, bár csajom jó úton halad felé :D Ha ez tetszik, akkor rajta, keress ilyen nőt magadnak...jó hír, hogy viszonylag kicsi lesz a konkurencia, és az ilyen lányok iránti alacsony igény miatt, gyakorlatilag bármelyik ilyen kis töltött galambocska pár szép szóért a lábad előtt hever. Ja és még valami: Az ilyen lányok nagyon odaadóak, bevállalósak és szenvedélyesek az ágyban...csodákra képesek a testükkel...meg a tieddel is ;) Sok sikert kolléga ;)

26/F

2014. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszenek nincs vele semmi baj, sokkal könnyebb velük ismerkedni. Szinte komikus, hogy az erősen túlsúlyos (10 kiló plusztól) csajok mennyire kínálják magukat szórakozóhelyeken, de így sem kellenek senkinek sem.


jellemzően csak az erősen túlsúlyosak is csak 5-10 évvel élnek kevesebbet, ez pedig nem olyan nagy rizikó, hogy fiatalon az egészségük miatt aggódj, inkább csak az lehet a gond, hogy az ilyenek lustább életmódhoz szoktak.

2014. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek más tetszik, szerintem semmi kivetnivaló nincs benne
2014. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon elvagy tévedve. Ha ez tetszik ez hoz izgalomba akkor neked ez kell. Miért nem egészséges alak? Ha megismerkedsz egy ilyen lánnyal, nem kell biztatnod hogy fogyjon le. Igy szép ahogy van.
2014. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!