Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fáj ha felülről csinálom! Miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj ha felülről csinálom! Miért?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 21 éves. Nem ez az első kapcsolatom, amiben részt vesz a szexualitás.

Párommal minden jó szexuális téren, egy probléma van: nem tudok felül lenni. Mert fáj. Mindenféleképpen.

Szegény barátom szeretné, ha néha felül lennék, de egyszerűen nem bírom sokáig, mert fáj xS (erről beszéltünk már, nem erőlteti, csak néha jól esne neki, de ez természetes.)

Szerintetek ez mitől van? Velem van a gond? Más lányoknál is van ilyen?

(nem csak nála fájt ez, az előző kettő kapcsolatomban is, szóval nem vele van a probléma)



2014. aug. 13. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is fáj, ha ügyesen szabályozod, hogy ne legyen olyan mély a behatolás, hogy elérje a pénisze a méhszájadat?
2014. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász? Előfordulhat a hüvely elhajlása, találkoztam már ilyennel - a hölgynek balra hajló hüvelye volt, pl. oldal fekvős póznál ha a jobb oldalán feküdt, akkor fájt neki szex közben ... Csinálni nem tudnak vele semmit, viszont majd szülésnél elég fontos lehet!
2014. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát, akkor annyira nem. De az eredmény nem sokkal jobb.


És köszi a tanácsot, mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz emiatt!

Bár már voltam nemrég, ilyesmiről nem mondott az orvos semmit. De fő a biztonság..

2014. aug. 13. 12:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!