Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baratom ugy akar velem szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom ugy akar velem szexelni h be vagyunk szivva. Milyen ugy?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 12:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
olvasd el mit írtam hogy nem tudom mennyit de kb 2 órának tűnt tudod tűnt nem biztos..
2014. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egy az nem írtad, hogy "tűnt", ezekszerint most is hallucinálsz. Másrészt amikor hallucináltál mindegy hány órát írsz, mert sose annyi. Maximum betippeled mint az ötös lottót. Lehet csak 10 percig tartott, de te 2 órára emlékszel. Hallucináltál ember...
2014. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kokszal anfetaminnal,exel felejthetetln a szex
2014. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hisz francia nőket hallottál mászkálni. Na így higyjem el, hogy hány óriáig tartott:) Ne fárassz.
2014. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mi a barátnőmmel néha szexeltünk betépve. Az aktus ideje jócskán kitolódott. Nehezebben állt fel az elején, de mivel józan állapotban 4 másodperc alatt merevedésem lesz, amint a szexről beszélünk, így betépve sem tartott tovább 5 percnél. Nagyon intenzíven érzem olyankor a tapintásokat, sokkal jobban elrugaszkodok a szilárd talajtól úgymond.

A lényeg, hogy ugyanúgy húzzatok óvszert, ne legyetek kiszámíthatatlanok. Mi ezt szoktuk előtte kicsit nézni, közben meg hallgatni, mert jól felszabadítja az ember gondolatait és így méginkább el tudunk lazulni, ha úgy tetszik, méginkább elröpködnek a gondolataink.


https://www.youtube.com/watch?v=H_y9oREIn8c


Egyébként életem legjobb 69-ezése betépve történt, szinte egynek éreztük egymást a lánnyal. A szex persze jobb hagyományosan, de minden kábé minden tizedik alkalommal érdekes és jól eső érzés fű hatása alatt kipróbálni.


Az aktus után meg hátradőlünk, szeretjük egymást, elszívunk egy cigit esetenként(elég ritka) és még másfél órát ébren vagyunk úgy, hogy van, mikor csak tízpercenként szólunk egymáshoz egy-két szót.


Na, szóval tényleg megéri kipróbálni. Engem meggyőzött.


22f

2014. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyébként az idővel mi sem vagyunk magunktól tisztában, általában félóra-órát tippelünk, de mindig megnézzük az órát előtt és utána, volt már, hogy három órán át tartott az előjátéktól kezdve a kényelmes hátradőlésig.


22f

2014. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Beszarok:D Én fű nélkül is szünetmentesen 3-4 óráig is bírom. Hogy mi köze a fűhöz én nem értem. Egy átlagos embernek kell bírnia 2-3 órát, de ettől mégis mindenki elvan ájulva:)
2014. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, hiába, nem mindenki olyan f.aszagyerek, mint te.:)

Egyébként tévedsz, egy átlagos embernek nem kell 2-3 órán át bírnia. A szex eleve nem azért lett "kitalálva", hogy túl sokat élvezkedjenek egymáson a párok, hanem azért, hogy a nő teherbe essen. Ami megy 5-10 perc alatt is. Szóval mielőtt butaságot beszélsz, olvass utána dolgoknak.

2014. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bírásról beszélek. Az tudod mi? Nem azt mondom, hogy annyi ideig kell csinálni. Tudsz értelmezni? Próbáld meg fűvel...
2014. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!