Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, kipróbálnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kipróbálnátok a BDSM-et, azon belül is a SUB szerepet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze de nem veled
2014. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Szeretem ha picit keményebben bánnak velem közben, de azért annyira nagyon ne durva dolgokat nem... Néha 1 kis kikötözés, közben csúnya beszéd, pici pofonok (popsira picit erősebben is :P xd) és 1 kis hajhúzás még nagyon jó tud lenni (néha), de azért a nagyon durva dolgokat sosem engedném meg senkinek sem... Nem szeretnék kék zöld foltos lenni :P
2014. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én igen csináltam is egyszer de csak Domina lennék a pasi legyen az alárendelt
2014. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Már volt benne részem és bármikor szívesen csinálom, mert élvezem ezt a szerepet de csak a szexben.

Szeretem ha keményen bánnak velem, ha büntet a partnerem, megszopat, fogja a fejem és ráhúzza a farkára és saját kénye-kedve szerint használ, ha kikötöz, elfenekel, ha csúnya szavakkal illet és szex közben is használja azokat, húzza a hajam és uralkodik felettem, minden úgy van ahogy ő szeretné.......jó játék :)

2014. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem próbálnám ki, mert nem izgat ez a szerep.


Szeretem, ha egy férfi fizikailag jóval erősebb nálam, a szexben is határozott és domináns, de se a pszichés alázás, se a fizikai fájdalom átélése nem vonz, (elég magas a fájdalomküszöböm, de nem gerjedek a fájdalomra) és nem is tűrném el senkitől egyiket sem, szerintem még "játékból" sem.


(Természetesen értem, hogy a szub-domináns pároknál ez mindkét félnek élvezet, ez az amire vágynak, amit meg akarnak élni, és amit jó esetben ugyanúgy meg tudnak adni egymásnak, mint bármely másik pár azt, amire ők vágynak.)


Az ilyen kapcsolatok pszichológiai háttere meg egy elég érdekes kérdés önmagában.

2014. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Kipróbálnám szívesen, izgat a dolog, csak sajnos még nem volt rá alkalmam :\
2014. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Lesz jópár privátod azt hiszem :)
2014. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Téves. Csak egyet kaptam :P :D
2014. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És neked egy pasi nem elég?
2014. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg nem volt ra alkalmam. De kíváncsi vagyok ra es kipróbálnam
2014. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!