Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők felköthető műpénisszel:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők felköthető műpénisszel: tanácsok és vélemények. Mi a véleményed/tapasztalatod?

Figyelt kérdés

18+

Kérünk jelöld meg nemed és korod, és ha pár vagytok azt is.

Kíváncsian várjuk véleményeitek, tapasztalataitok: :)


Komolytalan válaszadók/Trollok kíméljenek.

A komoly válaszokat, hozzászólásokat és kérdéseket köszönjük.


1Pár (lány-fiú)

----

[link]



2014. aug. 13. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv.


Nekünk majdnem, teljesen ugyanaz van mint ami az első képen a nőn is látható. Az a helyzet, hogy valóban megszólják érte az embert, viszont teljesen más, és új perspektíva. (sajnos viszont igen macerás az előkészület)

A férfi prosztatája igencsak alkalmas az izgatásra, és ez a módszer és eszköz nagyon tudja ingerelni.


Én személy szerint nagyon tudom ajánlani legalább egyszer.

2014. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nap drámai kérdése, vajon elriaszt-e egy trollkodót, ha kiírod a kérdésbe: "Komolytalan válaszadók/Trollok kíméljenek." ...nem vagyok troll nem tudhatom, de szerintem nem túl effektív.


Amúgy komolyra fordítva a szót, élmény/tapasztalotm nincs, csak max vélemény...meg kérdés: A pár lány tagja szeretné ezzel análisan megdugni a fiú tagot gondolom, nem? Nem tudom, én nem biztos, hogy benne lennék, bár csajomnak van olyan perverziója, hogy szeret nyelvvel az ánuszomat izgatni...és az jó érzés nagyon...főleg ha közben marokra fog és jár a keze a farkamon...lehet én is élvezném ha csajom egy ilyennel jönne belém hátulról? Bocsi, hogy kérdésre kérdéssel válaszolok, de kíváncsivá tettetek :) 26/F

2014. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Dowd

(sajnos viszont igen macerás az előkészület)


Ezt le tudnád írni nekünk, hogyan is zajlik esetetekben pontosan?

Még nulla tapasztalatunk van ebben.


Köszönjük

2014. aug. 13. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

A macera része az alsó mosásban rejtezik.

Alapos beöntés többször is, az első 1-2 a WC-n kiengedős. Garantáltan tiszta legyen a bél. Mivel ez elég hosszú szerszám különösen "mélységében" tisztítandó. Magyarul a vastagbél teljes alsó szakaszának tisztának kell lennie.


És utána a tágítás. 3-4 centis vastagság nem elsőre megy be még "gyakorlattal" sem, pár percig biztosan kell ujjakkal tágítani. És csak utána tud a behatolás óvatosan működni.


És az elején ki kell tapasztalni a behatolási szöget is.

Egyszóval ugyanúgy el kell találni a jó szöget, és ütemet és erőt mint a nőknél a hüvelyi behatoláskor.


És meg is kell tanulni odafigyelni, az új ingert megtanulni, hogy élvezni tudja. Tehát először egyedül lovaglós gyakorlást ajánlanék a pasinak. Csak aztán érdemes a nőnek felkötnie a szerszámot.

2014. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez így valóban macerás kissé, de lehet megéri :)
2014. aug. 13. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki próbálnám, bár kétlem hogy párom ebbe bele is menne, max ha le tudnám kötözni az ágyhoz hason fekve :) L20
2014. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!