Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A megszakításos módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszakításos módszer használói: ti miért éltek veszélyes életet?

Figyelt kérdés

Nem vitázni akarok.


Mindenki tudja, hogy védekezés nélkül a legveszélyesebb a szex, hacsak nem az a cél, hogy gyereket szeretnétek. Sokszor elítélem azokat, akik ezt a módszert használják. Gyakran hallok olyanokat, hogy azért van, mert gumiban nem vagyok kemény. Nos hát nem tudom, de megfelelő előkészítés után én csak akkor tudok lelankadni, ha már elsültem.

Női oldalról pedig olyanok vannak, hogy szeretném érezni bennem, nem akarok tablettát szedni és hasonlóak. Pedig szerintem ha már ilyen nagy a bizalom, akkor igazán lehetne kompromisszumokat kötni egy kapcsolatban. Az szerintem nem kapcsolat, ahol nem tudnak engedni a felek (és most kifejezetten a férfira gondolok, mert neki nem lesz kártékony, ha húz legalább egy gumit). Szeretnék hallani olyanokat, akik ezt a módszert használják, hogy mi vezeti rá őket.



2014. aug. 13. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem elég tájékozottak. Pl. van ma már injekció, Nuvaring, nem csak gyógyszer. Én sem szeretek gyógyszert szedni (mert nem szeretek amúgy sem), és ezért jó a Nuvaring. Vagy pl. nincs pénzük gumira, azt hiszik gyerekre lesz...:D


Amúgy az valós, hogy lelankadnak gumiban, én se szeretem úgy, de...jobb, mint a gyerek.

2014. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Egyrészt a barátnőm valamilyen varázslatos oknál fogva allergiás a latexra, másrészt én nem tudok gumiban elélvezni valamiért. Valóban veszélyes, de ez van.
2014. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kérdezővel teljesen egyetértek!!

2., és a csajoddal nem törődsz? én igy nem szexelnék veled. vagy neki kell gyerek??

én gumival is félek kicsit....persze akkor nem ezen parázok, mert nem parázok akkor semmin :D csak ugy pl most, hogy mi van, ha selejt, akármi...a megfelelő felhelyezésre is nagy gondot forditok, vagyis inkább a barátom húzza fel magának, ő csak jobban tudja.

2014. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó de allergia esetén vannak olyan gumik, amik nem latexből készülnek. És szerintem azért ilyen téren, mikor emberi életekről beszélünk, jó lenne, ha megfontoltak vagyunk.
2014. aug. 13. 13:44
 5/10 Andrea Henrietta ***** válasza:
82%

Én hormonális okok miatt nem tudok fogamzásgátlót szedni, a spermicid készítményeket picit macerás használni (bár mikor peteérésem van, olyankor van hogy azt is bevetjük). Gumit pedig azért nem használunk mert (mindamellett hogy a páromnak is kényelmetlen) engem nagyon kidörzsöl, felsért, és utána sokáig csíp a vizeletem, míg ha rendesen csináljuk, akkor nincs semmi baj, tehát nem fertőzés vagy ilyesmi... A párom elég tapasztalt, jól ismeri a testét, a reakcióit, és tudom hogy ő sem akar babát, így bízom benne...


Bár arról az injekcióról amit az első válaszoló írt mostanában én is gondolkodom.

2014. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as és a többi lepontozó retard: 26 vagyok (nem 14) és mindkettőnknek van jól kereső állása, úgyhogy nem lenne probléma, ha becsúszna egy gyerek.
2014. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

akkor meg nem az van veletek hogy nem akartok babát..szóval lényegtelen.

amúgy meg igen, van latexmentes gumi is...

2014. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Eddig 3-om barátom volt akivel lefeküdtem, és mindig megszakítással csináltuk. Tabit nem szedek mert sok rosz dolgot hallottam róla gumira pedig nem nagyon van pénz.. főleg h csak 1 alkalomra jó darabja és úgy nekünk nagyon drága lett volna xd
2014. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 2


Kaphatóak latex mentes óvszerek, és még csak nem is drágábbak a többinél.

2014. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
gumival kényelmetlen rizikós ha kiszakad, gyógyszerekkel nem mérgezem magam, nuvaring undorító, injekció kizárva,. tehát ha nem akar gyereket a pasi, akkor végállomás előtt szálljon ki a villamosból. ilyen egyszerű. 13 év alatt még ily módszerrel nem csúszott be gyerek,- hál istennek.
2014. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!