Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek bele menjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele menjek?

Figyelt kérdés
Elég gázos a dolog, de anyám rajta kapott masztizás közben. Épp a közepén jártam a farok verésnek, csak nem vettem észre,hogy járkál. Nagyon kínos volt. De még kínosabb, mikor 2-3 óra múlva elteltével megkért, hogy ha legközelebb csinálni akarom, szóljak neki, mert szeretné végig nézni ahogy elspriccelek. Azt mondta ha segít, akkor bugyira is vetkőzik, vagy félre húzza, hogy jobban tudjam verni. Apám évek óta lelécelt és elvileg nincs anyámnak palija, de eeeez..... Hát nagyon zavarba jöttem, viszont az igazság az, hogy utána eg elgondolkodtam rajta és felizgatott a dolog. Mit csinájak?
2014. aug. 13. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Összeismerkednék anyuddal :)

17f

2014. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kamu sajnos.
2014. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt jól kitaláltad.
2014. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg perverz dolog, de olvastam mar szulo-gyerek szexualis kapcsolatarol.. a te dontesed, en sem tudom, hogy belemennek-e a helyedben.. amugy hany eves vagy?
2014. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az szép. Hát figyelj a TE döntésed. Arra is gondolj, hogy meg fogod-e valaha bánni.
2014. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
19 múltam. Hát én soha sem gondolkodtam ilyenen, meg sem fordult a fejemben. Hallani én is hallottam már, de hogy velem ilyen... soha :) De az igazság az, hogy így 2 nap eltelte után beizgultam a dologra:((
2014. aug. 13. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:
ne...
2014. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez eléggé bunkón fog hangozni, de akkor már inkább dobd szét köztünk. Ne csináld, nem való. Ha anyud normális nő, akkor fog találni magának valót.
2014. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hofi erre ezt mondaná: "ilyen nehéz idők jönnek? Én azt se bánom, csak ne jegyre."
2014. aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!