Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal megszakítással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal megszakítással védekeztünk, nem ment el bennem. Július 7. én volt meg utoljára. Miután 4 napot késett, csináltam egy egy tesztet (X-epil). Mennyi az esélye h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A teszt egyértelműen negatív lett. Kevesebb mint egy hónapja voltam nőgyógyásznál, gyógyszert íratni, akkor ő nem talált semmit. Előző hónapban is egy hetet késett. Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?
2014. aug. 13. 15:14
 1/4 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Nem sok, de ha biztosra mennél csinálj más fajta tesztet is.
2014. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a "megszakításos védekezés" nem védekezés...
2014. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő hozzászólásodat,de a kérdés nem ez volt. Tisztában vagyok vele h az nem védekezés, de nálunk az óvszer bizonyos okok miatt nem játszik. A gyógyszert pedig nem lehet egyik napról a másikra elkezdeni, de ezzel nyilván tisztában vagy.
2014. aug. 13. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindketten hülyék vagytok mint a segg, mert ez nem "védekezés". És ilyen emberek szexelnek, besz*rás.
2014. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!