Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párom nem akar még gyereket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar még gyereket, én viszont igen. Mit tegyek hogy teherbe essek a tudta nélkül?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megkúratod magad mással.
2014. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kiharapod a gumit..:D

Szerintem nem jó megoldás hogy a tudta nélkül ess teherbe..!!

Sőt.. 1 értelmes ember még időben észre is veszi..

2014. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Leszopod, megtartod a spermát a szádban, kimész a fürdőszobába és megtermékenyíted magad vele.
2014. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hazudd azt hogy fogamzásgátlót szedsz és úgy
2014. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az amit semmiképp ne tegyél meg. Mindenképp beszéld meg vele hogy miért nem szeretne gyereket és azt is hogy később azért szeretne-e. Mert ha egyáltalán nem szeretne gyereket de ha még nem de később igen akkor is ha most teherbe esel lehet hogy beparázik és rosszul sül el. Inkább várj még pár évet minthogy szegény gyerek olyan családban nőjön fel ahol az apja nem szereti vagy egyáltalán nincs apja. (Én sem tervezett gyerek voltam és apám szerint elcsesztem az életét szóval tudom milyen ez...)
2014. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kéősbb természetesen szeretne..
2014. aug. 13. 15:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod hogy otthagyjon,akkor nyugodtan tedd meg.Egy önző balhere vagy,nem baj hogy ő nincs erre felkészülve,te pedig egy ilyen dolgot a nyakába zűdítaná,ráadásul nő létedre.
2014. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kerida ***** válasza:
100%

1. szakítasz vele.

2. elmész egy buliba egyéjszakázni, de akár az egész táncparketett bevállahatod, úgy több az esély.

3- vársz 9 hónapot

4. megszülöd a kicsit

5 felneveled.


Ha szereted a párod, akkor megvárod, hogy megérjen benne az elhatározás. A gyerek nem egy új bútordarab, ha megunjátok vagy nem maradok együtt ki megy a kukába.

Ez közös döntés kell, hogy legyen.


Ha a férfi ellne van, az nem gyerekvállalás, az szimpla esztelenség. Mi a fontosabb? Egy meghitt kapcsolat, vagy egy szétzilált család?


Nagyon szeretheted a gyereked ha már most azon töröd a fejed, hogy nyomorítsd meg szegény, pedig még világra sem jött. Babával csak elüldözni lehet egy férfit, megtartani nem. :P

2014. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

na, ugy tunik ma finomabban fogalmaztad meg a kerdest mint tegnap :) viszont meg mindig ugyanaz lesz az emberek velemenye: meg kell beszelni es kozos nevezore kell jutni.


hiaba probalod barhogyan megmagyarazni a dolgot, az o tudta nelkul aljassag es nagy valoszinuseggel ezzel a lepessel a kapcsolatotokat is tonkreteszed.

2014. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet igaz hogy ilyen féreg nők is léteznek még!!!!
2014. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!