Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy nagyon szerelmes, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon szerelmes, de konzervativ "rendes" lanyt hogy lehet ravenni az análra?

Figyelt kérdés
Raadasul vastag is vagyok..:)
2014. aug. 13. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hitesd el vele, hogy a Biblia is azt tanítja, hogy az anál jó!
2014. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne erőltesd, csak beszéljetek róla
2014. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

miért, erre rá kell venni a lányokat?:O

L

2014. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg nagyon a kapcsolat elejen vagyunk... amugy nem vallasos, de szerintem meg nem csinalta... Erre hogy lehet rakerdezni ugy, h nehogy elijesszem magamtol?
2014. aug. 13. 15:46
 5/12 anonim válasza:
Ha simogatod, simítsd végig hátul is, ha megugrik ,akkor még nem csinálta, ha nem zavartatja magát, akkor a lehetőségtől nem zárkózik el.
2014. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A mosdókagylót töltsd meg vízzel és kérd meg h dugja bele a fejét. Ha nem akarja, alkalmazz rásegítést. Egy perc múlva kiveszed és megkéred maradjon nyugton, ha nem akar a víz alatt lenni. Ennyi.

De am előbb azt hittem, a lány adná az anált a fiúnak, mert az sztem jobb, csak írtad h vastag vagy.

2014. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
:) Nekem az első a volt barátommal volt.. szex közben amikor én voltam fölül, csókolózás közben elkezdte a popsim ujjazni, én meg csak annyit kérdeztem mosolyogva hogy mit csinálsz :)) ő csak annyit mondodtt hogy majd meglátod :D pár perc mulva pedig... :) de gondoltam hogy mit szeretne :P annyira nem szeretem a popsi szexet, de sosem mondtam nemet neki, ha azt szerette volna :)
2014. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha amúgy nem tabu téma köztetek a szexualitás - egy kapcsolatban nem kéne, hogy az legyen -, akkor nyugodtan utalhatsz rá, hogy neked bejönnek az extrémebb dolgok, és azzal élnéd át ezeket, akit szeretsz... :)

Semmiképp se erőltesd, ha ilyen téren is konzervatív, akkor sok türelem kell, hogy megnyíljon. És még több türelem, hogy végig is tudjátok csinálni, neki tuti nem lesz öröm az elején, ha csak a kedvedért megy bele.


(És semmiképp se süsd el a "neked is jót akarok, miért nem élvezed" kártyát, azzal egy életre megutáltathatod vele... :) Lányoknak igenis fájdalmas, főleg, ha megvannak a méreteid.)


Ha összhangban vagytok, megvan a hozzá való türelmed, akkor egy konzervatív lányt is vehetsz rá neki idegen dolgokra, elvégre a közös élmény sokat nyom a latban. Csak számíts rá, hogy esetleg nem jön be neki, vagy nem elsőre.

Ha pedig egyértelműen nemet mond, ne erőltesd. :)

2014. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy.
2014. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Türelemmel. Szóval várj még a témával.
2014. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!