Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek szűzként hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szűzként hány hónapot érdemes várni? Fiúk ti mennyit tudnátok várni a barátnőtökre? 17/L

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek, és üzenetet ne írjatok, mert van barátom.
2014. aug. 13. 19:26
1 2
 1/17 Mr. Truth ***** válasza:
90%

Változó... Ez vérmérséklettöl függ. Én pl nem vagyok kifejezetten szexorientált szóval ha petting van akkor honapokig el tudunk szórakozni...

De ahány ember annyi szokás :)

2014. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, annyit várj, ne annyit amennyit "érdemes".
2014. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ezt ne hasonlítsd a többiekhez, neked kell érezned, hogy mikor vagy készen rá.
2014. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kinek mi, én első párommal akivel elvesztettem 8 hónapot vártam. A mostani párommal sokkal kevesebbet.
2014. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

egy két hét talán egy két hónap ismerni kéne a csajt jobban vagy látni

meg nem az időn mulik ez

amugy is személyfüggő ha akarod huzzál bele ha meg nem akkor várj

ne mi mondjuk már meg mikor add oda magad

majd érzed

2014. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
2-3
2014. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a párom és nem hiszem hogy sokáig tudnék várni, ígyis elég nehéz. Viszont jobb lenne ha várnànk fél évet.
2014. aug. 13. 19:30
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
17 évesen azt hiszem elvárhatom tőle, hogy megértse, egy egészséges párkapcsolatnak, ha nem is szerves, de része a szex. Nem a közepe, de a része, ennyi idősen meg már szellemileg és testileg is készen állhat rá, bár a hangsúly inkább a szellemi részen van. Én személy szerint másfél hónapot lennék hajlandó rászánni. A szex számomra a szeretetem kifejezésének egy specifikus módja, aki meg visszautasítja a szeretetemet, azt kihajítom az életem autójából, aztán továbbmegyek a következő kilométerkőig.
2014. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha várnátok egy fél évet, akkor is kezdjetek el pettingelni, és ha megjön a kedved hozzá, kezdjétek el.
2014. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit várnék amennyi időre a barátnőmnek szüksége, amikor úgy érzi hogy készen áll :)
2014. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!