Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki nem fél egy pasi fenekének kényeztetésétől?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Külső masszázs még hagyján, esetleg prosztata.
2014. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha szeretné, csinálnám, még nem volt rá példa, hogy kérte volna
2014. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted?
2014. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért kellene félni tőle? Harap?

Nem félek, és a partneremnek szívesen kényeztetem a popsiját ha szeretné és igényli. Egy igényes férfi tisztán tartott hátsójának a kényeztetése élvezet, főleg ha neki is tetszik és élvezi :)

2014. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szoktam neki simogatni ott, meg volt mar picit benn az ujjam, de finoman szabad csak.

Csokolgatasbol a makktol a penisz testen at a zacsi es alatta a gat is szokott kapni. Ott teljesen meg nem puszilgattam meg. De mar az is izgatna, annyira szeretem, hogy minden porcikaja izgat :) Minden testreszet szeretem. Szerencsere o is nagyon finom velem.

2014. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Olyan ,aki esetleg szingli?Ő irhatna nekem:)
2014. aug. 13. 19:47
 7/12 anonim ***** válasza:

na ilyen valaszra vegkepp nem szamitottam.

# 4/6 ma 19:42 ...

-LANYT keres a kerdezo, biztos az vagy? :D

...sry, ha ez serto rad, de tenyleg hihetetlen...jah, es ebbe nalad mi tartozik bele? mondjuk az anilingus-ra gondolsz?

2014. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7:

Igazad van, nem figyeltem kellőképpen....nem, nem lány vagyok, hanem NŐ, bocsi, köszi, hogy szóltál :))) #4

2014. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szívesen :) így már... NŐként, válaszolsz a feltett kérdésemre?
2014. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9:

Igen, ha a partnerem popsijának szájjal való izgatására, nyalására gondolsz, akkor természetesen ezt is értettem a válaszomban. Nem ódzkodom tőle, mint mondtam abban akiben megbízom, tudom hogy tiszta és ápolt, igényes férfi, nem okoz gondot ez a fajta kényeztetés sem :) #4

2014. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!