Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, ti egyéjszakás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti egyéjszakás után lenézitek a lányt, akivel lefeküdtetek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem 23f
2014. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
előtte is :)
2014. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miert neznem le. Nekem bejonnek az ilyen vagany csajok. Nekem is volt egy ket ilyen es nemelyikkel mind a mai napig tartom a kapcsolatot.
2014. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%

Gondolom most nagy lepontozásra számíthatok de akkor is leírom. :D

Lenézem azokat a csajokat

akiknek nincs tartásuk, megdugni jó de kapcsolatra nem kellene egy ilyen lány sem.

Nekem lehet, nekik nem elven.

2014. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem, ugyan még nem volt ilyen, de tuti nem nézném le. Nem gondolom, hogy ez egy elítélendő dolog. De ez csak én vagyok
2014. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, utána visszavárom :P.
2014. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktak lenézni. Olyanokkal nem fekszek le, csak intelligens férfiakkal. :)
2014. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Válogatós vagyok, akivel én egyéjszakázom, arra felnézek előtte és utána is :)
2014. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nőt mocskosnak találtok, miután hozzányúltatok, akkor talán a saját kezetekre kéne egy pillantást vetni. ahogy azt mondani szokták, a pasik bal kézzel kiverik, jobb kézzel meg mutogatnak.
2014. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 4


Nőtől is hallottam már a tiédhez hasonló hozzáállást, vagyis hogy olyan férfival nem kezdene egyéjszakás kalandba, akiből kinézni, hogy esetleg annál többre is alkalmas és érdemes lenne.


Én mondjuk nő létemre megrökönyödtem azon, mikor egy nő olyat mondott, hogy ilyenkor neki egy pasi nem több, mint élő vibrátor, akiben nem kell elemet cserélni, mert én ennél sokkal többre becsülöm, és jobban tisztelem a férfiakat, és ha valaha is vágynék egyéjszakás kalandra, akkor sem lennék képes így gondolni egy másik emberre, aki ugyanúgy érző emberi lény, mint én.


De gondolom, hogy ez annak a fajta gondolkodásmódnak és értékrendnek a megnyilvánulása a másik nem egyes képviselőinek részéről, amit te és a 2. hozzászóló férfiként képviseltek.

2014. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!