Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok miért nem vállalható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem vállalható számotokra a szexpartneri kapcsolat?

Figyelt kérdés
Minden lány egyből férjhez akar menni? Semmi bevállalósság?
2014. aug. 13. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Álszentek!
2014. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert tudok uralkodni a vágyaimon és nem fogom sose hagyni, hogy csak úgy valaki megfektessen. Nem lennék rá képes.

Kapcsolatban bevállalós vagyok, jöhet pisiszex, mélytorkos szopatás, anális szex és minden ilyesmi. A durvább BDSM se riaszt vissza.

2014. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem igénylem annyira a szexet, hogy erre fenntartsak egy kapcsolatot.

Ennyi az egész.

2014. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert én nem tudom elkülöníteni a szexet az érzelmektől.
2014. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha a bevallásosság az h esetleg bevállalok egy nemi betegséget akkor nem nagyok az !


szex és szerelem/érzelem

egy pasi külön tudja kezelni

egy nő nem

2014. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok férjhez menni és van szexkapcsolatom, de ennek semmi köze ahhoz, hogy mennyire vagyok bevállalós.
2014. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én például nem akarok férjhez menni, se egyből, sem kettőből, és elég régóta tudom, hogy nem is fogok soha örök hűséget fogadni, de még csak ígérni sem senkinek.


Ettől függetlenül nem vonz a szexpartneri kapcsolat, mert annál sokkal többre becsülöm a férfiakat, hogy csak szexre lennének alkalmasak, és minden olyan férfitól sokkal többet kaptam vegytiszta szexnél, akivel valaha vonzódtunk egymáshoz és egymásba szerettünk, és úgy érzem, ők is ennél többet kaptak tőlem.


Erkölcsi megfontolásból semmi kivetnivalót nem találok az ilyen kapcsolatokban, ha mind a ketten tiszta lapokkal játszanak. Se el nem ítélek érte senkit, se minősíteni nem szoktam - privát szféra mindenki életében, amihez szerintem se nekem, se senki másnak semmi köze a két érintett félen kívül.


Engem azért nem mozgat, mert ennél többre vágyom egy férfitól, és adni is többet szeretnék, és az eddigi tapasztalatom azt mutatja, hogy kaphatok is ennél többet és adhatok is ennél többet.

2014. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eszem ágában sincs férjhez menni, mindossze nem tudok olyannal szexelni, akibe nem vagyok szerelmes. Nem kell halálos szerelemnek lennie, de nagyon eros érzelmi kotodés kell, hogy legyen, szimpátia, ilyenek. Nekem nem megy csak úgy, hogy dugok és lelépek, aztán megint dugok és azon kívul semmi kozos program, semmi érzelem.
2014. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!