Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A menstruáció alatti szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció alatti szex tényleg mindenkinél működik?

Figyelt kérdés

Volt ma egy hasonló kérdés, és ledöbbentem..

Valóban ez a természetes lányok?

Nincs olyan akinek fáj olyankor, vagy nincs hozzá kedve?



2014. aug. 13. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek.
2014. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi is szoktuk csinálni a párommal bár ez nálam nem olyan természetes dolog, sőt. Fájni nem fáj de folyton azon aggódom hogy összekenek valamit esetleg őt. Akkor szoktam belemenni mikor azt szeretné hogy orálisan elégítsem ki de nekem épp nincs ahhoz olyan sok kedvem.
2014. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nálam nem :S
2014. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

elvileg a szex(orgazmus) egy csomó olyan hormont szabadit fel ami természetes fájdalom csillapító hatású


ezek szerint a mensi görcsökre jó a szex vagyis az orgazmus :-)

2014. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Andrea Henrietta ***** válasza:

Van akinek olyankor nincs hozzá kedve, de én olyankor valahogy jobban kívánom, mint peteéréskor...

Bár olyankor a vad szex nem megy, mert az tényleg fáj, de a lassúzás és az orgazmus remek fájdalomcsillapító.

2014. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én csak pislogtam mint egy béka...

Nekem ilyenkor, fáj, csíp ,rúg , harap,karmol, hisztis vagyok, lázam van, fáj a fejem, fáj a hasam, hányingerem van, megy a hasam, meg mindenki utál...

Csak én vagyok így vele?

Mert az előző kérdésben mindenki vidáman szexel, meg soft tamponozik, vagy tus alatt csinálja...

Én ilyenkor a szex gondolatára is elbújok..

2014. aug. 13. 21:11
 7/13 anonim ***** válasza:
ok, mondjuk ha nagyon rá vagyok kattanva, akk második nap mehet a menet, de az elsőn semmiképp, aznap én is hasonlóképp vok mint te
2014. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na nehogy azt higgyétek, hogy én szent vagyok én is csináltam már ilyenkor nem egyszer, persze nem az első 1-2 napba, mert az brutál, mondjuk talán a 3.-on, de mindig megbántam...

Utána úgy fájt, és görcsölt, hogy majd össze sz@rtam magam...

2014. aug. 13. 21:20
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem nem... akk egyszerű, ne csináld akkor, és kész :D pl nekünk bejön a megszakítás, izgató, h mindenhova élvezhet(kivéve egy helyet ugye :D), másoknak meg totál fura, ha nem punciban történik az elélvezés... nahh.. :D
2014. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez javában attól is függ hogy kinek milyen a közérzete a menstruáció alatt. Én az első nap görcsölök egy kicsit az után már minden oké tehát nekem ez cseppetsem befolyásolja a szexuális étvágyamat, de amikor szarul vagyok minde összejön nekem sincs túl sok kedvem hozzá, úgyhogy érthető ha neked ilyenkor nincs hozzá kedved.
2014. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!