Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha én lányként megengedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én lányként megengedem a pasinak hogy hátulról análisan csinálja akkor?

Figyelt kérdés

akkor ő miért nem engedi meg hogy én is feldugjak neki valamit? Csak neki lehet?

és ne gyertek azzal hogy mert férfiak meg stb egyikőnknek se arra lett kitalálva eredetileg szóval akkor úgy lenne fair nem? vagy akkor ti se akarjátok



2014. aug. 13. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
a sajátodon gyakorolj...
2014. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szegény 38-éves ficak megijedt az anál-ököltől.. :DD

Amúgy végbéljós is vagyok megmondhatom a jövődet...

Pl: "Nagy vizet látok, levelet fogsz kapni Amerikából"

Ugye milyen jól csinálom?

Ezt mind végbélből.. :)

2014. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Menjél alucikálni kis fiú...
2014. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 orton ***** válasza:

legbutább női reakció ez az "akkor ha én is neked..". mert ha belerohansz és azt mondja a pali h dugj fel neki vmit, akkor seggbe rakhat vagy mi? akarod? igen v nem. ilyen egyszerű. az meg hogy a párod máshogy is kíván, azt vagy elfogadod vagy nem.


egyébként drága kérdező a szád se szopásra lett kitalálva ;)

2014. aug. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem de a férfi is kényeztet a szájával :) vica versa a szex a kölcsönös dolgokon alapul (normális esetben)
2014. aug. 16. 13:19
 16/17 vorarlberna ***** válasza:
Vagy keress olyat aki szerei, ha néha felcsatolod a kétélűt... Aztán élvezkedhettek
2014. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 orton ***** válasza:
100%
Nem draga kerdezo, a szex nem uzlet ha csak nem erzelemmentesen elitek meg. Egeszseges embereknel vonzalom alapu. Nem azon filozunk h te 4x nyaltal ki a heten de en mar 6x szoptalak le akkor megyek a gyakorira rogton tanacsert h szexista e a pasim....
2015. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!