Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 20 év körüli lányok! Mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok! Mennyi szőr legyen egy férfin?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Amennyi nő rajta.
2014. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kilenc
2014. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ha csak egy nő van rajta?
2014. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attól függ valaki alapból mennyire szőrős,ha nagyon szőrős vagy akkor jó ha pl felsőtested gyantázod ha csak kicsi akkor nem kell nekem ami alap elvárás a pasinál ,hogy szőrtelen legyen az a hónalj,popsi, nemi szerv mondjuk lehet felette kis szőr rövidre vágva de az gusztustalan,ha a zacsija szőrös valakinek.
2014. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne túl sok. Kicsi nem baj, sőt, jó is, de ne legyen csupa szőr.


23l

2014. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha egy férfi csupasz. Egy pasi igenis legyen szőrös. Találkoztam már elég szőrös fenékkel és átláthatatlan mellkasszőrrel is, és mivel tudom, hogy senki sem tehet róla, nem undorodtam tőlük egyáltalán :) Nem azt mondom, hogy egy szőrös hát vonzó, de nem fogom megkérni a barátomat, hogy szedesse le magáról csak miattam.
2014. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha ott "lent" szőrös.. bár elviselem. De jobb ha nem. A mellkas is legyen borotvált, a többi maradjon természetes. 21/L
2014. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És persze a hónalj is legyen szőrtelen! Előző voltam!
2014. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!