Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen fajta pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Az izmosabb, kondizós fajta vagy inkább az átlagos, akár kicsit ducibb tetszik?

2014. aug. 13. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:

a sportos, de nem a kondizós "fajta"

de az átlagos is bejön

2014. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sportos vagy átlagos.
2014. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Mint én,jóképű,humoros,Bmw-s,érettségizett,nagyképű,sármos,jó kiállású..én bejövök a csajoknak(De nemkell irkálni üziket,van barátnőm,és szeretem):)
2014. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor mindegy melyik tipus:)
2014. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
izmosabb nem feltétlenül kell kondizni ahhoz ,hogy valaki izmos legyen. Mivel volt egy ilyen pasim azóta nem adok lentebb :)
2014. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szóval ha egy pasi nem izmos vagy sportos akkor már esélye sincs... :D ez ilyen manapság.. A középkorban még megértem hogy azért szerették az izmos palikat merthogy meg tudják védeni a hölgyeket, viszont manapsàg az izom csak arra jó hogy mutogassàk meg hogy ha szekrényeket kell cipelgetni ne kapjon a lány sérvet :D amúgy engem az izmosabb, sportos lányok inkább hogy taszítanak mintsem vonzanak.. de a másik nem szemszögéből ez biztos nem így van :o :D
2014. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen erős, de szikár is, mint aki nem veti meg a munkát, és nem hajszolja az élvezeteket. Ne legyen mű, látványra gyúró kondis, és ne legyen tehetetlen duci sem.
2014. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legyen jó és természetes az összkép, szélsőségek nélkül (30 kiló vasággyal, vagy túlsúlyos-ez nem egyenlő egy kis husival:-D)

Szteroidos izmok kizárva, sportos, átlagos testalkatot mondanék, de nem. csak ez számít a valóságban, mert ott nem egy 2 dimenziós, néma fotóról van szó...

2014. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!