Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melltartó levétel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melltartó levétel?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom gáz a kérdés de összeismerkedtem egy lányal pár hónapja és most eljutottunk odáig hogy talán lassan szex is lesz köztünk. Edzőteremben találkoztam vele én segítettem pár gyakorlatban neki. Gyönyörű és nagyon tapasztalt lány de én még szűz vagyok. Nagyon félek attól hogy bénáskodni fogok. Tudom hülye kérdés de hogy kell levenni egy melltartót? Gondolom másnak ez tök alap de félek tőle kicsit. Olyan hogy van 2 gémkapocs féle és a kettőt tolod egymás felé akkor szétpattan vagyis kiúgranak egymásból? Vagy hogyan? Köszi előre is a normális válaszokat. Aki csak oltogatni jön az ne is írjon úgyis jelentem. A normális embereknek köszönöm mégegyszer.

2014. aug. 13. 22:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
csak csókolózás közben hátranyúlsz és kicsatolod, anyukádén lehet gyakorloni, de komolyan xD :D , nem sem ment elsőre de elpoénkodtam közben szval nem volt gáz :D nem egy ördöglakat azért :P
2014. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

háta mögé állsz, és majd látni fogod milyen egyszerű szerkezet:) ezért igazán ne aggódj

am ha nagyon izgulsz emiatt nézd meg pl. édesanyád, nővéred.. melltartójának a hátulját

2014. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tuti el fogom cseszni... XD
2014. aug. 13. 22:07
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Én félkézzel kicsatolom,nekem elsőre is ment,nagyonkönnyű,és mutatja magát..:):P Nyugi nem lessz gond:)
2014. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
főleg ha nem látom mit csinálok.. XD
2014. aug. 13. 22:07
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

ja, csak egymás felé kell tolni a kettőt és kikapcsolódik

annyira nem bonyolult

2014. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Remélem.. Parázok azért tőle. Amikor azt kérdezte tőlem hogy hányszor voltam eddig nővel mondtam neki hogy tippeljen és azt mondta hogy kb 20. Na most ha rájön hogy még soha akkor az elég lelombozó lehet.
2014. aug. 13. 22:09
 8/20 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek a gyors válaszokért egyébként.
2014. aug. 13. 22:09
 9/20 A kérdező kommentje:
És a sport melltartónál? Vagy amin elől van az az izé?
2014. aug. 13. 22:11
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lelombozódna tőle.:)
2014. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!