Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy kamaszkorom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kamaszkorom óta a nagyon dundi lányokra bukom?

Figyelt kérdés

Az átlagos testalkatú vagy vékony lányok alig hoznak izgalomba, viszont egy ilyen testtől durván felizgulok:

[link]

21/F


2014. aug. 15. 11:14
 1/4 anonim válasza:

Az életben hol vannak az ilyen srácok?:-)

17/L, 81 kiló tulajdonosa:-)

2014. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Te izlésed.
2014. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Big Poppa ***** válasza:
0%
uristen! hat szerintem baj, nem ismerek egy embert se akinek ezek jonnek be (mar bocs) de lehet hogy neked van igazad es az ilyen lanyok tenyleg jobbak
2014. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

miért lenne baj? mindenki saját magáról tudja, hogy mi jön be neki, az ő dolga.

én is láttam már nagyon vékony srácot nála legalább 3x akkora nővel, néztem is nagyot, de ha nekik úgy jó, akkor hajrá.


akkor lenne beteges a dolog, ha nem csak bejönnének az ilyen lányok, hanem az lenne a mániád, hogy eteted őket, hogy még jobban felhizlald. ilyen is van, tévében szokták mutogatni a 250 kilós nőket, amint a kedves párjuk visz nekik egy ötfős családnak elegendő kaját, egyetlen étkezésre. :D de gondolom, te nem itt tartasz. :D


23L

2014. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!