Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy a merevedést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet hogy a merevedést csak 10-20 percig tudom megtartani szex közben?

Figyelt kérdés

Óvszerrel 10-20 perc,anélkül tovább azért de mostani barátnőmmel óvszerrel csináljuk.Nektek szokott olyan lenni néha hogy szex közben lelankad valamennyire?Nem tudom hogy ez normális-e,nem minden alkalommal van.

Köszi a válaszokat


2014. aug. 15. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ritkán
2014. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elszorit a koton
2014. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ritkán előfordul. Nem elég az inger amit kapsz, nem izgat..és lassan elveszíted az érdeklődésedet. Férfiaknak nagyon fontos a vizuális inger...például nekem hiába nincs nagyszerűbb érzés a világon mint mikor a punciba tolom a farkam, mégis szükségem a vizuális ingerre. Azonkívül, hogy szexeltek, tetszik a csaj, felizgat mint nő? Lehet régóta vagy vele és már unod. Nekem mindig szükségem van rá, hogy közben lássak valami izgatót...nincs gyönyörűbb egy szép kerek felém pucsító popsinál, ahogy látom áll benne a kemény farkam...bármelyik lyukban:) Vagy a dugás ritmusára ugráló-ringatózó mellek...vagy csak pusztán a meztelen női test látványa...hmmm, ezen dolgok látványa nélkül nem is tudnám élvezni a szexet...ezek megvannak nála[d/tok] is?
2014. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó:Talán ez lehet a gond,hogy nem elég inger.A mostani barátnőm még tapasztalatlan talán az is rá segít.az elözőnél is előfordult de nem ennyiszer. Meg az is hogy sötétbe csináljuk akkor ezt nem látom,ő meg most veszítette csak el a szüzességét nem olyan rég,és félénk.Köszi a segítségét,majd probálkozok ezekkel :)
2014. aug. 15. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem rendbe jönnek a dolgok. Régen mi is csak sötétben csináltuk, de akkor még én is kezdő voltam, tehát már csak a gondolattól is fél órára felálltam, hogy barátnőm hozzámér :D Amúgy szerintem ez a sötétben szexelés lesz a fő okozója. Sok sikert :D
2014. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös de fajinul megfogalmaztad :D tudod miről beszélsz :)
2014. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!