Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem merem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem merem?

Figyelt kérdés

sziasztok


mar régota szerelmeskedünk a párommal és mindig szerelmeskedés közben csunya szavakat akarok mondani de nem merem :( mit csináljak? :'(



2014. aug. 15. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd ki, igyál előtte egy kicsit, attól majd megered a nyelved.
2014. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mitől csúnyák a szavak?és mitől nem mered beléd neveltek valamit és most nem jön le?
2014. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy mondd, vagy ne mondd!


Felvetetted már a barátodnak a dolgot? Neki tetszene vagy inkább nem?

2014. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pasi ettől még jobban is beindulhat! A szex arról szól, hogy mindened odaadod a másiknak, teljesen megnyílsz előtte. Ha ez részedről hozzá tartozik, akkor mondd ki, ne habozz! Ha azt gondolod, hogy megbotránkozik, akkor kezd azzal, ami finomabb és majd meglátod, hogyan reagál és mit engedhetsz meg később. Addig nem fogod tudni a reakcióit, amíg ki nem próbálod.
2014. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem szeretek csunyán beszélni csak akkor ha nagyon ideges vagyok egy két szó elmegy a számom :/ de nem gondoltam volna h élvezetel akkarom ki mondani de kiprobálom hát ha nem fog rossz tudomást tenni ellenem!de nem ojanokra gondoltam h neki sértő lenne hanem amit ijenkor csinálunk h b.....g meg ijenek :DDDDD
2014. aug. 15. 18:27




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!