Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ettől r. ancnak számítanék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől r. ancnak számítanék?

Figyelt kérdés
25 éves független nő vagyok. Év elején ért véget a 8 évig tartó kapcsolatom, azóta nem volt másik férfi mellettem semmilyen formában sem. Egyáltalán nem vágyom párkapcsolatra, élvezem azt, hogy egyedül vagyok. Ugyanakkor van az úgy, hogy 1-1 férfival el tudnám képzelni, hogy "csak szex és más semmi". De ez egyelőre megmaradt csak gondolati szinten. Fantáziálok róla, amikor találkozom az adott személlyel (pl egy férfi akivel gyakran találkozom a munkánk miatt, vagy éppen az állatorvos, akihez járok a kisállatommal). De igazából mi lenne, ha meg is történne? Természetesen kapcsolatban lévő/házas férfiak nem érdekelnek és nem feküdnék le velük 1 alkalommal sem. De ha az illető szintén független, akkor tulajdonképpen miért ne? Vagy ez már a r..anc kategória?
2014. aug. 15. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a fantáziálástól még senki nem az
2014. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
"De igazából mi lenne, ha meg is történne?"
2014. aug. 15. 20:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Ameddig nem nyilvánul meg tettekben, addig csak rossz gondolatok ezek.
2014. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy hogy mi lenne? Megtörténik, tényleg bocsi de most mit vársz? valami csodára? mennyél dugjál már ahelyett, hogy butaságokat kérdezel
2014. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egy 8 éves kapcsolat után én is csak erre vágynék az biztos, ezért nem vagy r1banc szerintem. Persze ez nem azt jelenti hogy heti szinten csinálod, de 1-szer 2-szer szinte mindenkinek lehet egy éjszakás kalandja.
2014. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Neked két dolog kell, a másika a diszkréció.

Csak az a ribi, akiről tudják, hogy miket csinál.

Kisvárosban élsz?

2014. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Dehogy lennél r ibanc......ha független nő vagy és az is az akivel szexelsz, tedd meg nyugodtan, élvezd az életet. Nem kell megfelelned senkinek, nehogy már más írja elő, hogy mennyit szexelhetsz és kivel.....ez tiszta gáz.

Éld az életed és élvezd a szexet mert nagyon jó dolog, csak csináld ügyesen és okosan, ne kösd más orrára, mert senkinek semmi köze hozzá.

Addig élvezz ki minden lehetőséget amit szeretnél és amire vágysz amíg szabad vagy......:)

2014. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából nem is a társadalmi megítélés érdekel, mert nyilván nem tetováltatnám a homlokomra, hogy kivel/mikor/hányszor. Viszont azt nem szeretném, ha az adott férfi gondolna annak.

2014. aug. 15. 20:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem ribizliség, természetes hogyha nincs pasid szexkapcsolatod van ...
2014. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valaki már akkor is leri bancoz, ha bármilyen formában a szexre gondolsz. Szerintem nem számítanál annak akkor sem, ha megvalósítanád ezeket a gondolatokat akár napi szinten.
2014. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!