Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pucér pasi működik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pucér pasi működik?

Figyelt kérdés
Annak aki nem tudja: randi után vmilyen ürüggyel bemész a csaj házához, amikor magadra hagy, meztelenre vetőzöl, és amikor visszajön, vagy van szex, vagy nincs.
2014. aug. 16. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
ja elvben igen, hiszen ha már nálad van a csaj, vagy te nála akkor valószínű annak oka van.. :D
2014. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Háromból kétszer igen!
2014. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az esetek túlnyomó részében működik!

Csak nehogy azzal jöjjön vissza a csaj a szobába, ahol magadra hagyott, hogy: Had mutassam be anyukámat. Aztán jön az anyós jelölt pacsi-pacsi! Örül hogy megisert! :D

2014. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elvileg 3-ból 2-szer!

[link]

2014. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rohadtul nem működik:D Még a filmekben is a nagyrészük besül nemhogy az életben...
2014. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ezt a részt én is láttam tegnap a comedy-n :D De amúgy én lány vagyok, és szerintem első randin nem műkö... bár, tudja a franc. Lehet, hogy mégis :D Ha tetszik a srác legalább egy kicsit, akkor még az is lehet,hogy igen.
2014. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem működne :)

elvben tényleg hülyeség és azt mondanám, hogy tuti nem működik, de ahogy elképzelem, hogy bemegyek a szobába és ott egy tök pucér pasi, én tuti röhögnék :D onnantól meg már az elmélet szerint összejön :)

2014. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na akkor lanyok irjatok a cimetek, osszehozzuk ha ennyire almodoztok rola.;)

21/F magyar.

2014. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam volt rá példa és nem működött.

Ha nem jutunk el spontán a szexig, annak oka van, és ha ezt egy pasi felgyorsítja, azzal nem ér el semmit. Az ilyet nem lehet erőszakkal gyorsítani.

2014. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem működik, csak fordítva.
2014. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!