Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok honnan tudják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok honnan tudják a párjuk (pénisz) méretét (centiméter pontosan)? Lemérik vonalzóval, vagy rajta van valami árcímkén?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 04:08
1 2
 1/19 anonim válasza:
81%
fuck logic
2014. aug. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
A párom saját maga mérte meg, és mikor kérdeztem tőle hogy mennyi, elmondta. Nagyon rejtélyes ám a dolog -.-
2014. aug. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként egyszer poénból én is lemértem neki. Mit kell ebből akkora ügyet csinálni?
2014. aug. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 És honnan tudod, hogy igazat mondott? Van ai szerint 2 centi is számít, és ha füllentette azt a 2 centit, te jó ég!!?
2014. aug. 17. 04:15
 5/19 anonim ***** válasza:
Az érvényes kereskedelmi törvények szerint a vásárlási tájékoztatón fel van tüntetve. Egyébként ezért nem szabad feketén beszerezni.
2014. aug. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a párom el mondta és mivel sokat meztelenkedünk egymás előtt illetve szex közben is látom és nem vagyok hülye el tudom dönteni hogy mekkora amit látok -.-
2014. aug. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Onnan tudom, hogy igazat mondott, hogy láttam már a péniszét, de azt hittem, hogy ez egyértelmű.
2014. aug. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én pl mindig hazudok, hogy mekkora és simán beveszik a csajok. Aztán ha elárulom mekkora igazából, csak pislognak.
2014. aug. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
egy két pasinak most úgy rávernék a péniszére és mondanám hogy csúnya rossz fiú...akkor egótok van és véditek a kis motyótokat mint a vérebek hogy én már a hasam fogom a nevetéstől :D
2014. aug. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A nőknek sokszor fogalmuk sincs arról, hogy mekkora mérettel állnak szemben.
2014. aug. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!