Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők és a szex. Ha elélvez, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és a szex. Ha elélvez, az jó, de ha nem megy el, akkor az is jó?!

Figyelt kérdés

Számtalanszor olvasom itt is, hogy nem kell rágörcsölni a nő orgazmusára. Mert (állítólag) a szexet nagyon élvezik, még akkor is, ha ők nem élveznek el, a partner viszont igen.

Vagy ezt csak azért mondják (mondjátok), hogy a partnert ne sértsétek meg, mivel nem tudott a csúcsra eljuttatni?!


Valószínűleg nekem iszonyatos nagy pechem van a lányokkal, mert szex közben soha egyetlen lány sem élvezett el velem. Pedig nem tartom magam rossznak az ágyban, s a visszajelzésük meg kivétel nélkül hatalmas pozitív. (4. lányról beszélünk egyébként. Nem falom a nőket, a komoly kapcsolatok híve vagyok)

Nyelvvel, újjal sikerült orgazmust kiváltani (már amikor), de kifejezetten szex közben soha.


Lehet én görcsölök rá erre, de sokan mondják, hogy így úgy mekkorát élvezett a csajuk mi közbe szex volt, na meg az amatőr (nem rendezett) videókban is sok ilyet látni.

Nekem meg mindig az marad, hogy mondják nagyon jó volt, szeretlek, meg bújnak ölelnek, de én úgy érzem, hogy nem tettem meg mindent, és sokszor vagyok csalódott...:/


23/F

21/L



2014. aug. 17. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
gondolj abba bele,hogy mekkora mazlista vagy sok emberhez kepest.....En 29 evesen is szuz vagyok :/ es ha azt mondtak neked,hogy jo volt,akkor azt el is hiheted!
2014. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

igen, vannak végletek, mint pl Te, de ott a másik oldal mikor a 17 éves SWAG srác már a 20 csaját döngeti.

ízlések és pofonok, de most nem ezt szeretném firtatni.

2014. aug. 17. 08:34
 3/14 anonim ***** válasza:
1%
Azért lehet, mert a nő - a híresztelésekkel ellentétben - nem szeret szexelni, így édesmindegy neki, hogy mi történik az ágyban, csak minél hamarabb legyen vége.
2014. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
tudom,hogy nem ezt....Engem is erdekelnek a kommentek(ha lesznek)...Viszont akkor is azt mondom,hogy nem peches hanem egy rendes srac vagy akit nem az 1 ejszakasok erdekelnek es a kerdesbol latva torodsz is a partnereddel,hogy neki jo legyen.
2014. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ki kell hogy ábránditsalak, mert nagyon nem jó egy nőnek ha nem élvezett el. Valószinü melletted mehet masztizni. De valami érzést nyujtassz neki, lehet biztonságérzetet, hogy megbizhat benned, vagy nálad lakhat. De hogy eljuttas egy nőt a csucsra ezt technikailag kitapasztalhatnád, vagy megtanulhatnád. Pl. én azt várom el egy fiútól hogy engem jutasson el elsőbb, legalább 2x3x és utána menjen el ő. Persze, ha nagyon egymásra hangolodunk akkor az a legjobb ha a végén egyszerre megyünk el.
2014. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen, orgazmus nélkül is jó lehet.
2014. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a mostani barátnőm kifejezetten direkt azért szokott le a masztiról, mert velem sokkal jobb minden, és egyedül nem csinálja, noha mondtam neki, hogy nem zavar, és ha úgy érzi, akkor nyugodtan. (vagy csak ezt mondja, de én bízom benne)
2014. aug. 17. 08:50
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt próbáltátok, hogy olyan pózt választotok, amiben könnyen eléred a kezeddel a csiklóját (a kutyán kívül is van bőven ilyen póz), és simogatod a csiklóját úgy, hogy ő is szeretkezés közben élje át az orgazmust, még ha nem is hüvelyi orgazmust?


Amivel még érdemes lenne szerintem kísérleteznetek, az olyan pózok és behatolási szögek, amik mellett a G-pont intenzívebb stimulációt kap.


Csalódottnak lenni és rágörcsölni viszont nincs értelme, főleg úgy nem, hogy azt érezteted a barátnőddel, hogy valami nem teljes így, mert azzal pont az ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél. Ha van olyan dolog, ami nem az akarás gyümölcse, hanem az elengedésé, akkor az orgazmus az olyan.

2014. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj. 40 éves nőként, hadd mondjak már valami használhatót. A szexben rengeteg dolog van ami évezhető. Az intimitás, a másik vágya, az én vágyam, az érintések, a reakciók, ingerek. Szeretem a szexet, főleg azzal, akit szeretek. 22 év alatt szex közben, saccperkábé 20-30 alkalommal értem el orgazmust. Nem sok... De! orgazmushoz nincs szükség férfira, 2 perc alatt eljutok hozzá, egyedül. A szexhez szükségem van férfira. A szex jobb, kielégítőbb, mint az orgazmus. Számomra a szex közbeni orgazmus fikarcnyit sem jobb, mint a szex nélküli orgazmus. Ha van, jó, ha nincs, úgyis, mert nem az a lényeg. Élvezem, ha adhatok, ha a másikra figyelhetek. Ha az orgazmusvágyam vezérel, a többire nem tudok "koncentrálni" így olyankor is, vagy olyankor van csak igazán hiányérzetem. Ez van.
2014. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Az a nő, aki ezt mondja, az vagy azt hiszi, ez a természetes, vagy nem akarja megbántani a férfit, vagy nem volt még egy igazán jó orgazmusban része!


Igen, természetesen attól, ha nincs orgazmus, az odavezető út is szép, de az orgazmus maga a beteljesülés... Egyetlen kivétel: ha a nő a tantrikus szex híve, és tudatosan nem az orgazmus, hanem az odavezető út a cél... de ki merem jelenteni, hogy ez az eseteknek csak minimális töredéke! A legtöbb esetben igen, kellemes a simogatás, meg az ölelés, tehát tényleg nem rossz, de a nő az igazi szexuális élvezetnek a közelében sincs! Max azt hiszi, aztán évek múlva egy másik partnerrel rádöbben, hogy jééé, ez ilyen is lehet?


Az én szememben az, aki nem képes arra, hogy egy nőt eljuttasson a csúcsra, az minden, csak nem férfi!


Sajnos arányaikat nézve kevés az a férfi, aki magas szexuális kultúrával bír, és mindent elkövet a cél érdekében! Sok esetben önzők, vagy csak tudatlanok, vagy nincs meg a pár tagjai közt a megfelelő kommunikáció! Ilyenkor jön az, hogy a nő inkább eljátssza, mintsem elismerné, hogy neki nem volt jó, mert nem akar a férfi önérzetébe belegázolni...


Való igaz, sok nő nem élte még át a hüvelyi orgazmust, de ennek nem az az oka, hogy nem is képes rá! Az aszexuálisok kivételével mindenki képes rá! Ez csak annyit jelent, hogy még nem találta meg hozzá a megfelelő partnert... Lehet, csak a pózon, a behatolási szögön, vagy a tempón kellene változtatni.

Viszont erre tényleg nem érdemes rágörcsölni, mert csak rosszabb! Ellenben minden férfinak van keze, vannak ujjai, szája, nyelve...


Nyugodtan rá lehet segíteni! Figyelni kell a partner reakcióit, megbeszélni, hogy szóljon, amikor nagyon jó... vagy akár mutassa meg, hogy szereti!


Ha orál, meg ujjazás során van 2-3 orgazmus, akkor nem gáz, ha a hüvelyi kimarad... de valamilyen úton-módon a nőnek is jár a beteljesülés!


Persze, lehet mentegetni a dolgokat, hogy hát neki mással sem... meg a nőknek anélkül is jó... meg eddig mindenkinek sikerült, csak neki nem, akkor nem velem van a baj...


Kellő kémia, kellő előjáték, magas szexuális kultúra, odafigyelés a másikra, és mindenki jól érzi magát... ez ennyire egyszerű...


Minden más csak duma!

2014. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!