Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok szopástól elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szopástól elmenni?

Figyelt kérdés
Bennem van a hiba, vagy a csajban? Van amikor 15 percig non stop csinálja és még ugy se megyek el... Valami ötlet?
2014. aug. 17. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
valami mást kell kitalálni
2014. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gyakoroljatok...
2014. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból adódóan a csajban. Én szerintem túl voltam 10 nőn mire az egyik ki tudod elégíteni kizárólag orálisan. Akkor rájöttem hogy amit a többi csinált az nevetséges.
2014. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és jól csinálja? Nem a technikával van baj?
2014. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RRR ***** válasza:

franciázzatok

ott jobban felizgultok

2014. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudnál neki finoman, tapintatosan segíteni, hogy mit tudna máshogy csinálni, hogy neked jobb érzés legyen?


Ha ügyes vagy, lehet erről úgy kommunikálni, hogy ne bántónak, ne kritikának érzezze, hanem tényleg segítségnek.


Nyilván ő is azt szeretné, ha sikerülne neked így orgazmust okoznia.


Én nem azt keresném, hogy "kiben van a hiba", hanem azt, hogy mitől lehetne jobb, amit csinál. Azt meg szerintem nálad jobban nem tudja, nem érzi senki.

2014. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most azt akarod kérdezni, hogy nem tudsz-e elmenni, vagy el tudsz-e menni?

Máskor fogalmazz értelmesen.

Amúgy ezzel nem vagy egyedül. Én is csak a punciban tudok elmenni, szopástól nem.

2014. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen van baj veletek.

Az én egyik partnerem pl nehezen/lassan megy el csak oráltól, volt hogy vagy 40 percig szoptam, mire elment.


Csináljátok úgy, hogy először punciba, aztán szájjal befejezi. Vagy pedig legyetek türelmesek, csináljátok a 69-et, úgy neki is jó lesz, nem csak neked.

2014. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg mondatod neki, hogy a jó, Nyugodtan adhatsz neki instrukciókat, ne félj ettől.


#8

2014. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat:D Hát tulajdonképpen azért is irtam ki a kérdést mert személy szerint ugy érzem hogy nagyon jól csinálja de valahogy mégsincs meg az az érzés amitöl el tudnék menni.. Az is igaz hogy én már tul vagyok pár lányon ilyen értelemben, szóval lehet, hogy hozzá vagyok szokva. A 69et ki fogjuk próbálni az biztos jobb lesz:) A franciázás az meg nem tudom mi :D
2014. aug. 17. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!