Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok - nők! Hátranéztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok - nők! Hátranéztek pasi után az utcán?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó-e a kategória, mert végülis szexuális vonzalom kifejeződéséről van szó (szerintem, de ezt most Ti megmondjátok)


Azt szeretném megtudni, hogy ha az utcán mentek, és elhalad veletek szemben egy pasi, akkor milyen esetben néztek hátra rá? Tehát például 10-es skálán mennyire kell, hogy tetszen a férfi?


A hátrafordulási "hajlamotokat" mennyire befolyásolja az, hogy a pasi megnézett-e titeket?


Ilyen esetekben (vagy ha a pasi is hátrafordul) mire gondoltok?


Kérlek, hogy a korotokat is írjátok oda, és azt is hogy kapcsolatban vagytok-e. Előre is köszönöm, és hálásan fogom adni a ZÖLD kezeket a releváns válaszokért.



#utca #Utánafordulás
2014. aug. 17. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
hát egy 9-10 pasi után is hátrafordulok, megy egy 1-2 skálájú pasi után is, de azt inkább sajnálom, hogy ezt kapta az élettol :S
2014. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hogy 10-es legyen, ha megfog benne valami, akkor sokszor nem tudatosan, de ránézek illetve utánanézek, de persze hogy nagyon kell hogy tetszen, csak nem pont 10-es, lehet 4-es is..

Nem befolyásolja hogy megnézett-e, ha tetszek megnézem.

Ha a pasin is észreveszem hogy rámnézett és tetszem neki, akkor azt szeretném hogy megszólitson, de soha életben nem mert egyik sem megszólitani.

Még ha állandó utvonalon járunk és mindennap találkozunk is és szimpatikusak is vagyunk egymásnak, akkor se szólitott még meg egyik sem. 21L

2014. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, de van hogy csak a szemem sarkából rávetek még egy pillantást.
2014. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
én is úgy vagyok vele mint az első egy 9 10 pontos pasi után hátrafordulok de egy 1 2pontos pasi után is ha annyira furcsa/csúnya szegény
2014. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem fordulok utána, szemből alaposan megnézem ha tetszik a látvány, de kinőttem már az utánafordulós korszakomból, koromból adódóan, inkább alaposan szemügyreveszem szemből.

De azért egyszer-egyszer előfordult már, hogy miközben mindketten jól szemrevételeztük a másikat míg előttünk volt, elhaladva egymás mellett automatikusan fordultunk a másik után mert mindkettőnknek annyira tetszett az amit a látott :) 38N

2014. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem azért néznek rám vissza a nők, mert esetleg jónak tartanának... (?)


2# -es válaszoló! Tehát azt várnád, hogy egy kölcsönös hátraforduláskor a pasi ismét irányt váltson, utánad kocogjon, és leszólítson?

Milyen szavakat várnál ilyenkor úgy kezdésnek?


KÖSZÖNÖM, mentek a zöld kezek. Kérem írjátok meg azt is, hogy párkapcsolatban vagytok-e. Mert ez valahogy lemaradt.

2014. aug. 17. 12:49
 8/16 anonim ***** válasza:
csak ha megnézett és szimpatikus. kinézetre 5-ös legyen, nézés/mosoly 8-9. ha mindketten hátranézünk, nevetni szoktam. független vagyok.
2014. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Soha nem nézek hátra, szembôl se nagyon nézem meg még akkor se ha 10/10 pasiról van szó. Pár másodpercre rápillantok és annyi. Ez mindig is így volt még akkor is amikor nem éltem kapcsolatban. Értelmetlen dolognak tartom mert úgyse akarok senkitõl semmit akkor meg minek nézzek bárkit is.

19/L

2014. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9# -es! A költői kérdésedre nem adhatok választ, az illem másképp tartja. Viszont azt elmondom, hogy én miért szoktam nézelődni:


Hogy csodálhassam az evolúció/Isten remekművét, és mert szépet látni önmagában is kellemes, főleg ha a másik alternatíva nem más, mint Európa legkutyaszarosabb fővárosa.

2014. aug. 17. 13:03
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!