Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hétvégén lesz az első közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén lesz az első közös nyaralásunk. Mivel dobjam fel az együttléteket?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy unalmas a szexuális életünk, mert minden egyes percét nagyon élvezem, csak ha már végre kettesben ki tudunk mozdulni valamerre, szeretnék beújítani. Lányok, ti mivel fűszerezitek meg az együttléteket különlegesebb alkalmakkor? :) Csak valami olyasmire gondoltam, ami ugyan szolid újítás, de garantáltan megőrjítem vele. :)


(- nem sz@rok a mellkasára és csapom szét kínai strandpapuccsal.

- nem kötöm ki spaniferrel az ágyhoz.

- nem veszünk be harmadikat, akkor se, ha egy kecske az.

- nem verem véresre a hátát karikás ostorral.

- nem vizelek az arcára.

- nem öklözöm meg az ánuszát.

- nem nyalunk le pacalpörköltet egymás testtájairól.

- nem izgatom fel és közlöm vele ezután, hogy ma ő mosogat.)

L/20


2014. aug. 17. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Komolyan egyedül a zárójelben leírt dolgokat tudom értékelni. Kész vicc, hogy léteznek ilyenek, akiknek ez a fantáziájuk.
2014. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Talán épp ezért jegyeztem meg zárójelesen, mert tudom, hogy sok a troll ebben a témakörben, és a válaszok 80%-a hasonlóakból állna.
2014. aug. 17. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Takarítsd ki a szobátokat és főzz valamit, kivételesen ne a piñáddal legyél elfoglalva. Azzal feldobnád a kapcsolatot.
2014. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Anál ha engeded, szerep jatek, kis szem bekötés, ki kötés módjával mindent
2014. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 3


Honnan tudod, hogy nincsen kitakarítva a szobájuk (vagy hogy van egyáltalán közös szobájuk:-), és hogy nem szokott otthon főzni magától? :-)))

2014. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Főzök én neki eleget, ha suliidőben koliban vagyunk. :)

Egyébként #3, pont a hozzád hasonlóan nehézkes felfogású emberek kedvéért írtam, hogy NYARALNI megyünk, ergo pihenni, kikapcsolódni, lazulni. Remélem ha egyszer lesz egy nő az életedben, akivel elmész nyaralni, majd téged is kiküld a balatoni nyaralótok udvarába fát aprítani és füvet nyírni egy 4 napos nyaralás alatt. :D

2014. aug. 17. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Néhány ötlet: sztriptíz, szerepjáték, szembekötősdi, egy jó kis erotikus masszázs?
2014. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Masszázs, valami új fehérnemű...
2014. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!