Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a pasit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a pasit a durvább szexre?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Magadhoz ragadod az irányítást és mondjuk kegyetlenül meglovagolod. Aztán mondod neki, hogy csináljuk így tovább de most te vezess.
2014. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem több módon is lehet.

1. Beszéltek róla, hogy te szeretnéd ezt.

2. Durván ráülsz, meglovagolod

3. Szex közben fogd a csípőjét és húzd magad felé durván :D

2014. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia Mire gondolsz?
2014. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell ezt túlbonyolítani, megkéred, hogy b*sszon meg jó keményen, mert te ezt szeretnéd.
2014. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Hello, ez lehetetlen! Inkább keress magadnak egy csajt.
2014. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is beszéljetek róla! Neki tudnia kell, hogy Neked ilyen igényeid vannak, Neked pedig tudnod kell, hogy ő egy ilyen játékban benne lenne-e, tetszik-e neki, vagy elutasítja.

Ha benne van, akkor beszéljétek meg, hogy Te mit szeretnél, mi az, ami Neked belefér, meddig menjetek el!

2014. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nehéz lesz.

én a páromat arra akartam rávenni, hogy a hátsómat pirosra ütögesse , de nem akarta.

kicsit erősebb orált is akartam, de az sem jött össze

szal csak akkor fognak neked is megvalósulni ezen vágyaid, ha olyan pasit találsz aki ebben benne van.

2014. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!