Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normálisnak mondható ez vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak mondható ez vagy kezdjek aggódni? Fiúk-lányok bárki válaszolhat!

Figyelt kérdés

Minap a barátom szeretett volna kérni tőlem egy tampont. e furcsa kérés után kicsit elbeszélgettünk és mint kiderült mindig is ki szerette volna próbálni hogy milyen lehet használni.

Igazából nem tudom hová rakni ezt tőle, nagyon rendes és aranyos fiú és szeretjük egymást. Több mint két éve együtt vagyunk és normális a sexuális életünk.

20/L 22/F


2014. aug. 17. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És a seggébe akarta feldugni?
2014. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
de én ezt most ezt nem értem... fel akarta dugni neked???
2014. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez betette az ajtot :D
2014. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Rólam nem esett szó. Szóval gondolom igen, magának szeretné
2014. aug. 17. 14:15
 5/15 anonim ***** válasza:
De te sem a seggedbe dugdosod, legalábbis gondolom.
2014. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nemhogy venne magának
2014. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jézusom. xDDD

Nálunk ilyen általánosba volt. Amikor jött a védőnő 6.-ba kiosztott a lányoknak egy doboz tampont a fiúk meg lenyúlták aztán ott szórakoztak vele hogy orrvérzés ellen tökéletes xD

2014. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak tampon rakétát akar belőle csinálni. :D


(Van egy srác, csoporttársam az egyetemen. Kicsit hülye a srác, de jó arc. Na ő kért egyszer a barátnőjétől tampont, kiszínezte és a nagy előadóban óra közepén megpörgette a zsinórjánál fogva és bevágta a tömegbe, Tamponrakéta! felkiáltással :D)

2014. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én miért raknám oda? :D Pont ezért nem látom a logikát hogy őt mi készteti arra hogy egy tampont a magáévá tegyen.
2014. aug. 17. 14:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem aggódnod nem annyira kell, de hagyjuk meg hogy ez nagyon lol :'D Azért én megkérdezném, hogy mi az anyám p.csájának akar ilyet kipróbálni mert kicsit érdekes elgondolás
2014. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!