Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kényes Téma! Barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényes Téma! Barátnőmet, hogyan vegyem rá az anál sexre?

Figyelt kérdés
8.éve vagyunk együtt valamikor az elején párszor közösültünk análisan aztán egy darabig nem ! Az utóbbi időben megint szeretném de egyszeribe akár mit csinálok fáj neki , nem tágul rendesen .

2014. aug. 17. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ne foglalkozz vele, verd be keményen szárazon.
2014. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kinyalod, megujjazod a popsiját, használtok sikosítót és legyél gyengéd. Ha ennek ellenére is többször fájt akkor hagyjátok.
2014. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért fáj, mert nem akarja, nem tudja magát elengedni, és mert fáj, nem tud lazulni, ördögi kör.. Ne legyél már ilyen önző.
2014. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

# 1


Inkább majd neked valaki egy nyilvános WC-ben hátulról, amíg letolt nadrággal állsz a piszoár előtt.

2014. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
#4 A piszoárnál ki tolja le a gatyáját? :O
2014. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Én a barátnőmmel voltam hasonlóan. rengetegmindent próbáltam, aztán úgy jött meg hozzá a kedve. hogy tocsogásig hegesztem a puncit, és utána mehet popsiba de csak ha tocsog tényleg nagyon az egész cucc. közben meg el kell terelni a figyelmét mondjuk smárral vagy ilyesmi
2014. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!