Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő a sikosítók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyi idő a sikosítók szavatossági ideje?

Figyelt kérdés
Ugyanis a párom vett egy elég nagy flakonnal. Haszáltunk belőle kb egy centit. Maradt vagy 15cm. Legközelebb már nem volt meg a flakon, kidobta, mert, hogy lejárt a szavatossági ideje?!?!? Ennyire hü.lye nem vagyok, hogy ezt elhiszem, ennyit elhasználni ilyen rövid idő alatt nem nagyon lehet, bár ki tudja... vagy egyszerűen ott felejtette másik nőjénél?? Vagy esetleg tényleg lejárnak? Újonnan vette szerintem.

2014. aug. 17. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

a végén rá van írva meddig használható fel :)

nem a kupakos részen, hanem a másik végén.

amit én vettem,, azokon mindig rajta volt, nehezen kivehető , de rajta van hidd el

2014. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rá van írva meddig jó
2014. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!