Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félreérthető lehet, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreérthető lehet, ha egy ismerősömmel megbeszélem előre, hogy szeretnék vele lenni egy szobában egy táborban? Mindketten fiúk vagyunk.

Figyelt kérdés
21 évesek vagyunk, jövő héten táborozunk. Sokan leszünk, igazából csak azért szeretnék a sráccal lenni, mert a többiek nem szimpatikusak.. csak van bennem egy gáz érzés... hogy melegnek gondol
2014. aug. 17. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne nyomd el magadban :*
2014. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyitől melegnek gondol akkor ő sem lehet túl értelmes :D Szerintem nyugodtan beszéld meg vele
2014. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen túlgondolni? Megkérdezed hogy te figyu leszünk majd egy szobában? Ja. És ennyi.
2014. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
uramisten de jó hogy nem most vagyok tinédzser
2014. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1-es, nem vagyok meleg!
2014. aug. 17. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
TE lehet nem, de ő meg ha könnyen belement, lehet meg fog dugni éjjel :D Síkosítót azért vigyél, ne fájjon. Jó szórakozást :)
2014. aug. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!