Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, irtok véleményt erröl?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, irtok véleményt erröl?

Figyelt kérdés

Unokabátyák nöjét nagyon kivánom...már annyira,hogy mostanában csak rola álmodok...


És tudom,hogy ö is kiván engem...sokszor mondta már,hogy jol nézek ki.


Én már nem birom tovább...beprobálkozok nála.



Szoval,ha ezt tenné a pasid unokaöccse veled...rád hajtana...és te nem mennél bele,igy hát megkérne a fiu,hogy ne mondd el senkinek.


Mit tennél,elmondanád?



2014. aug. 17. 20:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok már...faszom...
2014. aug. 17. 20:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem gondolhatod komolyan...normális vagy?


1. Ne légy tahó, az unokatesód nője tabu (normális embereknél). Szégyen, ha ezt tényleg komolyan gondoltad.

2. Attól hogy azt mondja, nem biztos, hogy igaz. Lehet csak nem akar megbántani. Amúgy sem számít mit gondol (lásd 1. pont).


Keress mást és felejtsd el.

2014. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
el... minden lány ezt tenné... legyél határozott csöcsörészd meg rendesen sok sikert bro talán nem leszel utána szétverve
2014. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ö mondta hogy jol nézek ki...én nem kérdeztem töle.
2014. aug. 17. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Megzsarolnám, hogy leszálljon rólam. Ha leszállna, nem mondanám el a pasimnak.
2014. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Multkor jött hozzánk,egyedül voltam ithon...félmeztelen.


Meglátott,elkezdett kerekedni a szeme és egyértelmüen látszott az arcán,hogy beindult:)

2014. aug. 17. 21:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!